Wpis z mikrobloga

@janusz002: zgadza się, co nie zmienia faktu że podoba mi się to określenie (bo społeczniaków spotykam cały czas i podobnie jak sebiksy ich nie lubię) i co z tego? Nie masz jakiegoś patostreama do obejrzenia? Bo ja np. nie oglądam. Ja #!$%@? z kim ja gadam xD
  • Odpowiedz
@PanCzajstow i bardzo dobrze, piratów tępić trzeba. Może jeden bez prawa jazdy to jakieś życia ocalone (lub chociaż samochody)

A jakiś kawałek nagrania (streamable, gfycat?) wrzucisz?
  • Odpowiedz
gdzie jest czerwone taxi na skręcie w lewo i przez pasy na prawą stronę


@PanCzajstow: XDDDD Dokładnie taką samą akcję widziałem we Wrocławiu, cały wlot miał czerwone, złotówy chyba mają takie akcje we krwi.
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc: i rozumiem, że nie dało się pojechać w lewo i nawrócić tylko nawet jeśli klient powiedział w prawo tylko trzeba było na czerwonym przejechać kilka pasów?
Dlaczego tak uważam? Dlatego, że jako pieszy stwarzam o wiele mniejsze zagrożenie dla innych uczestników ruchu niż kierowca samochodu. Jak ja przejdę na pustej drodze to jestem w stanie ocenić czy stwarzam zagrożenie, tutaj koleś wjeżdża w środku dnia gdzie jest ruch na
  • Odpowiedz
@Cinkito: a w którym miejscu było niebezpieczne dla pasażerów czy kogokolwiek innego? Kolejny półmózg, który nie widzi różnicy między jazdą bezpieczną a zgodną z przepisami. Przepisami taryfiarz się podtarł, ale zagrożenia dla nikogo nie stworzył
  • Odpowiedz
@bArrek: a dlaczego nie pojechał w lewo i nie zawrócił? Złamał przepisy świadomie, z premedytacją tylko po to żeby zaoszczędzić ile? Minutę czy dwie? Zrobił to w środku dnia jak jest ruch na drodze, zawsze mógł kogoś czy czegoś nie zauważyć.
  • Odpowiedz
@Cinkito: nie mówię, że nie złamał przepisów, nie wiem czemu nie pojechał w lewo i nie zawrócił. Może wszystkim zakażmy jeździć w środku dnia, bo ruch i można czegoś nie zauważyć? XD jego dzieliło jakieś 6 metrów od pasa do skrętu w prawo, wtedy już by wszystko widział i nie było żadnego zagrożenia, a tak komu i w którym momencie stworzył zagrożenie wg Ciebie? Złamał przepisy to oczywiste, ale zagrożenia
  • Odpowiedz