Wpis z mikrobloga

@fenis: @beerman: Panowie, okupacja niemiecka zakończyła się ponad 70 lat temu, a radziecka 30.

Współcześnie negatywny stosunek do osób zgłaszających łamanie prawa właściwym organom jest domeną nizin społecznych i środowisk patologicznych do których jak rozumiem aspirujecie?
  • Odpowiedz
@dump: Problem w tym, że władza ma często skłonności do tworzenia tak idiotycznego prawa, że się nóż w kieszenie otwiera, więc istnienie danego przepisu nie stanowi o jego sensowności. Niziny społeczne raczej są bezkrytyczne wobec przepisów, bo zbyt głupie, by stanowić o samym sobie
  • Odpowiedz
@dump: tak to sobie tlumacz spoleczniaku. Gdyby ciebie ktos ciagle nagrywal to i na ciebie by sie cos znalazlo. A to darowizna od starych nieopodatkowana i niezgloszona, a to parkowanie na linii albo gazowanie na zoltym.
  • Odpowiedz
władza ma często skłonności do tworzenia tak idiotycznego prawa, że się nóż w kieszenie otwiera


@fenis: problem jest taki, że spora część społeczeństwa po prostu sobie uważa, że "przepis x jest głupi", podczas gdy jego istnienie jest uzasadnione, tylko zbyt skomplikowane na proste umysły
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanCzajstow: ja jak wysyłałem nagranie to musiałem się stawiać na komendę jako świadek, zeznawać ponownie to co napisałem w meilu i to co było na nagraniu.. minął ponad rok i w sumie nie wiadomo co z typem co popełnił wykroczenie.
  • Odpowiedz