Wpis z mikrobloga

kochanych rodzicow mam


@PanPaniPanstwo: moja była ciągle gadała że chce to na ślubie (mimo że na pierwszej randce postawiłem sprawę jasno że ślubu ze mną nie będzie) a jej matka to alkoholiczka i nią pomiatała a stary miał ją w dupie i nawet nie odbierał telefonu #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@killer4ever jak sytuacja? Wszystko zgodnie z planem? Ślub się odbył? Trwa wesele? Czy już slodziliscie? Był listonosz i trzeba było przekazywać paczkę panu z największym nosem, brzuchem, pani z dużym biustem, łysym itp? Jak jedzenie? Pyszne? Zespół daje radę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@killer4ever: najlepszego :D
Nie pij za dużo (trochę można, nawet i wypada) i pamiętaj że kobieta zmieni się na gorsze, w końcu już żona ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczęścia :)
  • Odpowiedz
@haaryballs: mylisz grupę społeczną z przynależnością organizacyjną. Grupa społeczna to by była "duchowni", ale to nie dotyczy np. księży polskokatolickich ani innych wyznań. A więc bawiąc się twoją retoryką nie będą to kierowcy autobusów ogólnie, a np. kierowcy PKS Gostynin.

Poza tym kwestią kluczową jest instytucjonalność pedofilii i ochrona jej amatorów.
  • Odpowiedz
@siepan: tu nie chodzi o ochronę ich jako jednostek, tylko o ochronę dobrego imienia samej instytucji kościoła, bo co ludzie powiedzą. Osobiście jestem temu przeciwny, ale jeszcze bardziej jestem przeciwny wrzucaniu wszystkich do jednego wora, zamiast każdego ocenić indywidualnie po jego czynach.
Uwierz, że ksiądz udzielający ślubu nie ma wpływu na to jakie zasady obowiązują w Kościele.
  • Odpowiedz