Wpis z mikrobloga

Najnowszy pisowski damage control; TVP informuje o niby 'farmie trolli' Brejzy powołując się na zeznania świadka.
Fun fact number one; ta pani na którą powołuje się TVP jest oskarżoną w procesie. Jako osoba oskarżona w procesie ma pełne prawo kłamać jeśli jest taka linia obrony
Fun fact number two; ta pani jak i druga oskarżona startowała z list PiSu
https://wiadomosci.wp.pl/nalot-cba-w-inowroclawiu-krzysztof-brejza-bije-na-alarm-6415936174499969a
#neuropa #4konserwy #polityka
Zgagulec - Najnowszy pisowski damage control; TVP informuje o niby 'farmie trolli' Br...

źródło: comment_khpu3wmtSkJFXItbUEwEriodeEj7aN1M.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skizo: Nie, to tvp info manipuluje przytaczając jako prawdę zeznania osoby która od dwóch lat jest oskarżona o wyprowadzenie pieniędzy z ratusza i która jako osoba oskarżona ma prawo w zeznaniach kłamać jak z nut.
  • Odpowiedz
@skizo: Kupowanie TORa? Czy ty jesteś normalny? Na serio nie jestem na poziomie łykającego wszystko PiSowca. Już nie mówiąc o tym że jedynym potwierdzeniem tego że było tam jakiekolwiek oprogramowanie są jej zeznania w których, podkreślam po raz kolejny, ona może kłamać do woli.
  • Odpowiedz
@skizo: Nie hahah, tutaj masz jej 'zeznania'

Pieniądze były przeznaczane również na doładowanie telefonów prywatnych (…) Były również kupowane tablety, oprogramowanie Tor, które uniemożliwiało wykrycie IP”.


Czyli jak sizo, tego Tora to sie kupuje? Co? Wierzmy pani która jest oskarżona o defraudacje publicznych środków z ratusza na lewe faktury, a zawiadomienie o tym złożył Brejza a ona może sobie na ten temat kłamać bo może ma taka linię obrony i ma do tego
  • Odpowiedz
@skizo: Ja jestem dziennikarką Faktów? Układam im program? W przeciwieństwie do ciebie nie dostaję przekazu dnia z partii a sprawdzenie tych rewelacji które podaje tvp info zajęło mi jakieś 5 minut, polecam weryfikacje tego co czytasz i oglądasz w reżimowych mediach.

Jak tam faktury na oprogramowanie TOR ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W polityce i tvp info podają to samo. Powiem ci że Roger Dingledine by
  • Odpowiedz
@skizo: czyli jednak nie pykło z tymi fakturami na TORa, musicie coś innego wymyślić. Macie niezbyt mądrych ludzi od przekazów.

Powiem ci że tvp zrobi wszystko żeby zrobić dobry damage control tej afery z MS ale na razie to im biednie wychodzi bo próbują rozkręcić afere na podstawie zeznać oskarżonej za defraudacje działaczki pisu, czyli osoby absolutnie niewiarygodnej, która może kłamać w zeznaniach i nic sie jej nie stanie. To
  • Odpowiedz
@skizo: nie jestem dziennikarką TVNu ani niczego innego. Ten niezwykle nierzetelny artykuł tvp info jest dzisiaj z 17:30. Oglądaj inne media, może się odniosą do tego.
  • Odpowiedz
@Zgagulec: rozumiem że zeznania pod przysięga, osób które zostały wyrzucone z PiS w 2010 i 2014 są nie wiarygodne? Oczywiście zostały przesłuchanie wiele osób nie koniecznie one musiały dostarczać te kwiatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz