Wpis z mikrobloga

@RETROWIRUS: Polecam i zazdroszczę, że będzie to pierwszy raz. Beyond Divinity sugeruję odłożyć w czasie, jak już naprawdę nie będziesz miał w co grać, nie wiem ile razy zaczynałem (od premiery), a do dzisiaj nie ukończyłem.
@TrueGrey: Z bardziej znanych nazwisk w angielskiej wersji pod Nordoma głos podkłada ten sam typ, co pod Homera Simpsona (Dan Castellaneta). Jen Hale to zarówno Deionarra i Nie-sława, a Keith David wcielił się w Vhailora. Z ciekawostek - Steve Buscemi miał zagrać Mortego, ale jego grafik był tak napięty, że nie wyrobiłby się z sesjami nagrań do P:T.
@Silvaren: Tego nie wiedziałem, ciekawie byłoby posłuchać Buscemi'ego, szkoda, że nie wyszło.

@albertbranka: Tak, to jest Torment. Z całego serca polecam, na tle bardziej nowoczesnych produkcji na pewno wypada trochę drewnianie ale fabuła, (wielo)świat, towarzysze i klimat niepowtarzalny.

@RETROWIRUS Nudny, to pewnie kwestia gustu, jeśli chodzi o walki, to faktycznie nic specjalnego, ale cała otoczka gry na pewno nie pozwala się nudzić ludziom, którzy cenią sobie klimat i dialogi. Dziwaczny?
@Silvaren: Co do aktorów podkładających głosy, to po tym przejściu jeszcze rzucił mi się w "uszy" charaktersytyczny głos Istoty Wiekuistej, którego użyczył Tony Jay, ten sam człowiek odpowiedzialny jest za kwestie Elder God'a z Soul Reaver'a czy Porucznika z Fallout'a.