Wpis z mikrobloga

@michushimo: Po 40 godzinach od przyjecia duzej dawki mdma dalej mam objawy zespołu serotoninowego, w takim wypadku lepiej pomoże clonazepam ze względu na jego właściwości miorelaksacyjne, w porównaniu do alprazolamu, racja?
@Niewiemwsumie Jak masz zespół serotoninowy, to szpital jak najszybciej i nie próbuj samemu ryzykować. Masz jakieś objawy oprócz poszerzenia źrenic, reagują na światło w ogóle? Masz gorączkę? Wymioty, biegunka? Jakieś skurcze mięśni, drżenie? Pełnoobjawowy ZS to zagrożenie życia, więc lepiej dzwoń po karetkę, chyba że objawy naprawdę mają słabe nasilenie.
@Sertralina: Niepotrzebne skreśliłem (zrenice reagowały, ale nie wybitnie mocno), oczywiście nasilenie było stopniowo mniejsze wraz z czasem, pierwsze 24h nie wstawalem z lozka, nastepny dzień już zjadłem klony i poczułem się dużo lepiej. Do teraz czuje gdzieś z tyłu głowy ucisk lekki, ale jest zupełnie nieporównywalny z tym z którym jechałem po klony. Lekcja na przyszlosc wyciągnięta, regeneracja trwa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pobierz Niewiemwsumie - @Sertralina: Niepotrzebne skreśliłem (zrenice reagowały, ale nie wybi...
źródło: comment_8dpfJWbswWmYUH1DPAN6XerIA6soNdAU.jpg