Wpis z mikrobloga

Czemu community wowa jest tak bardzo upośledzone i toksyczne, wystarczy spojrzeć na taki sub jak r/classicwow, gdzie chcą zbanowania takich addonów jak dungeon group finder, bo uważają, że to szkodzi rozgrywce, bo według nich to było to co zabiło retail, będzie to toksyczne porównanie, ale oni przypominają mi janusza z brainletem 'kiedyś to było nic nie zmieniaj, zostaw tak jak jest', a wszelkie logiczne argumenty ich nie przekonają, jestem ciekaw, więc jak według nich będzie wyglądać gameplay w takim wowie bez quest helperów i wspomnianego DGF, taki ich obraz
#worldofwarcraft #wow
Pobierz NoweSztuczki - Czemu community wowa jest tak bardzo upośledzone i toksyczne, wystarcz...
źródło: comment_EmEl52Vw9HkQ0QQJHcyiqYkrM1mi6LMG.jpg
  • 17
@NoweSztuczki: imo powinny byc nawet serwery z dungeon finderem. dlaczego? Bo 99% ludzi, którzy grali w classica mieli masę czasu będąc gówniakami, a teraz 3/4 wolnego czasu będzie zajmowalo ściąganie ludzi i bieganie na miejsce XDDDD Myślę, że to będzie powodem drugiej serii odpadu zaraz po pierwszym zderzeniu się z tym, czym naprawdę był classic
@NoweSztuczki: wystarczy zobaczyć na wykopie jak to wyglada. Wypowiedz sie źle o classicu to zaraz sie zleci banda i zacznie obrazac i mowić ze kiedyś to było wyzwanie a teraz to gowno nie gra xD bo przecie mozna obrazac retaila. A jak im ktos napisze sensowne argumenty to sie słyszy ze gowno sie znasz xd no nic kilka dni do wyjścia, zobaczymy jak to będzie wyglądać
@NoweSztuczki: jeśli jest taka możliwość na 1.12 i byłaby 15 lat temu to ja nie mam nic przeciwko. Ale niech nie dodają żadnych ułatwiaczy, bo to, że trzeba grindować i mieć mnóstwo czasu, żeby nie być gównem to największy plus tej wersji.
@Szklanka_Mleka: No wiadomo, to może wszelkie komunikatory głosowe typu discord czy ts też zbanujmy, bo też psuje imersje i w ogóle ułatwiacz, i psuje rozgrywkę, dlaczego inny gracz ma decydować za mnie co będzie dla mnie lepsze i z czego mam korzystać, a z czego nie. Mam nadzieję, że przejdzie ta ustawa...
@NoweSztuczki Jak banować? xD Myślisz że obrazek z reddita który zebrał 2k plusów zablokuje addony do classica? xd
Poprostu zrobili sobie luźna petycje żeby ludzie tego nie używali bo chcą znowu czuć się jak wtedy gdy mieli 14 lat, nikt nikomu używania addonow nie zabroni.
@NoweSztuczki śmieszne jest to jakie gówno wylewa się na tego classica z jednej strony źle bo będzie jak dawniej a dawniej było dłużej i trudbiej, a z drugiej jeśli coś zmienia to tez źle bo kiedyś było lepiej ¯_(ツ)_/¯
@NoweSztuczki: To chcesz w końcu Classica czy nie? Co do #!$%@? o ts'ach i podobnych to nie wiem o co ci chodzi - w 2004 roku istniały komunikatory głosowe inaczej nie istniałyby legendarne filmy z Leeroy Jenkinsem lub Onyxia Wipe itp.

Jakiekolwiek addony o innych działaniach niż występujące w latach 2004-06 nie powinny mieć miejsca w tej wersji jeśli chcesz poczuć klimat Vanilli mimo, że to niemożliwe. Dlatego śmieszyły mnie opcje
Jakiekolwiek addony o innych działaniach niż występujące w latach 2004-06 nie powinny mieć


@Szklanka_Mleka: #!$%@? już są weakaury na wszystkie dungeony i rajdy z classica wy chcecie zrobić coś co nie ma racji bytu nawet średnio rozgarnięta osoba napisze sobie weakaure na te zabójcze bossy xD
Niby chcecie


@Szklanka_Mleka: ja tam nic nie chcę, jak classic wyszedł to miałem 13 lat grałem od prawie samego początku o ile lvlowanie przez ponad rok czasu można nazwać graniem, nie wróciłbym do tego nigdy zabawne jest tylko że nastolatkowie wspominają tak super classic mając po 5 lat kiedy on wychodził
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoweSztuczki: pograłem na tym retailu i to jest jakaś parodia. Sprawdziłem i alliance i hordę, żeby nie było. Raz na ruski rok trafi się w miarę ok party, gdzie aż się miło tankuje, healer robi robotę, dpsy coś biją i się idzie do przodu. Z reguły to wygląda niestety tak, że wszyscy biegną jak zwierzęta, healer nie wciska przycisków, dpsy pullają więcej niż jestem w stanie tankiem przeżyć, bo co z