Wpis z mikrobloga

Małopolska kurator oświaty mówi na antenie Radia Maryja że młodzi ludzie po edukacji seksualnej stają się kalekami psychicznymi i mają ogromny problem z funkcjonowaniem w społeczeństwie, w ten wcina się ksiądz i dodaje że taki człowiek nie będzie dobrym ojcem, czy dobrą matką, będzie za to jak złamany kręgosłup duchowy. Dalej kontynuują rozmowę i kurator oświaty dochodzi do wniosku że takie osoby "nie będą zajmowały się sprawami istotnymi, ważnymi jak chociażby: trwaniem narodu, trwaniem państwa i jego przyszłości."
Polecam.
#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #szkola #edukacja #seks #polska #gorzkiezale #4konserwy #krakow #nauka
saakaszi - Małopolska kurator oświaty mówi na antenie Radia Maryja że młodzi ludzie p...
  • 42
Dalej kontynuują rozmowę i kurator oświaty dochodzi do wniosku że takie osoby "nie będą zajmowały się sprawami istotnymi, ważnymi jak chociażby: trwaniem narodu, trwaniem państwa i jego przyszłości


@saakaszi: a ja muszę słowa pani kurator potwierdzić - miałem w szkole lekcje WDŻ oraz WOSu i po tym co się w tym kraju #!$%@? nie jestem zainteresowany trwaniem tego państwa (rządzą szkodniki) i narodu (ktoś te szkodniki wybrał i popiera) i zamierzam