Wpis z mikrobloga

Samochody, które kiedyś taniały, ale teraz drożeją lub utrzymują cenę? Nie pytam o oldtimery i youngtimery, chodzi o normalne samochody do jeżdżenia kilku, kilkunastoletnie. Moje dwa zaobserwowane typy to clio 2 z silnikiem diesla zapewne z uwagi na znikome spalanie i prius 2 też z uwagi na niskie spalanie i wysoką bezawaryjność.

#oswiadczenie #pytanie #samochody #motoryzacja
pogop - Samochody, które kiedyś taniały, ale teraz drożeją lub utrzymują cenę? Nie py...

źródło: comment_gDUruqjs0GJtwa0qkuOOMvsHTzGknyiE.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1,5dci drożeje? XD


@PozorVlak: tak, części staniały, mechanicy już są ogarnięci w temacie, mniej awaryjne wtryski można wstawić od clio III i latasz sobie ze spalaniem 3,4 w trasie (moje clio tyle paliło). Mój mechanik ma takie clio po zmarłym ojcu, dojeżdża nim do warsztatu 5 km, trochę po mieście, na zakupy itd. Ostatnio tankował 2 miesiące temu XD
  • Odpowiedz
@zyxgl: piękny !! Moja pierwsza bryka. Pamietam jak mi handlarz gowniarzowi wcisnął w komisie jako 1.4. Dopiero w domu na dowodzie zobaczyłem ze to 1.6, 113KM przy bodajże 960kg masy własnej. Achh kupiłem w 2007 za 6k, dwa lata pozniej cały poobijany sprzedałem za 2,5k. Wyrywał z butow i cisnął 200km/h. Wspomnień czar
  • Odpowiedz
@pogop: Peugeot 406 coupé, ciężko w tej chwili o dobry egzemplarz, za jakiś zadbany egzemplarz trzeba dać kilkanaście tys. Dość dużo jak na dwudziestoletniego peugeota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ach te Clio 1.5dci i prawie 500km za 100zł


@Kejran: mój największy wyczyn tym samochodem to była podróż z Piły do Pragi tam na miejscu też kilkadziesiąt kilometrów i powrót na jednym tankowaniu XD Pewnie wyszło tego łącznie 1200 km XD
  • Odpowiedz