Wpis z mikrobloga

Mirki zastanawiam się nad kupnem jakiś perfum, perfumy przeznaczone na wyjścia na imprezy, przeważnie do klubów. Kiedyś widziałem taką liste, na której było jakie perfumy najczęściej są komplementowane przez kobiety(nie mogę jej znaleźć, więc jak ktoś ma to może mi podesłać) a z tego co pamiętam #1 był creed aventus, a z racji tego, że kosztuje krocie, to może wziąć sobie rasasi zebre? Co o tym myślicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 20
@Chocholi_Taniec: masz dobrą propozycję od @ptasznik1000 . Uomo Intense. Ten post co wyżej kolega wrrzucił to nie czytaj, takie gówna tam polecają, że głowa małą (Gucci Guilty, Davidoff Hot Water)
Daj spokój, takie listy nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i są to tylko rankingi popularności. Sam w kolekcji takie zapchy o którym mało któ wie a zawsze jak ich używam to dostaje jakieś reakcje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krzysu: Ty się śmiejesz, a ja dzisiaj miałem na tego Adasia ochotę i się nim spryskałem. Dostałem niedawno tester od szwagra. Muszę napisać, że wytrzymał na mnie dobre ponad 10h. Mam do niego jakiś sentyment. Mój ojciec go miał, to było okolo 20 lat temu. Podkradałem mu go, jak chodziłem na szkolne dyskoteki. Pamiętam, że ten zapach bardzo podobał się moim koleżankom i bardzo chętnie tańczyły że mną wolne kawałki. (
@Chocholi_Taniec: Aventus niby przyjemniaczek, ale nie musi wszystkim podchodzić. A takie listy i wątki mają to do siebie, że wyniki są zafałszowane, bo jak coś częściej nosisz, to większa szansa na komplementy. ¯\_(ツ)_/¯

@dr_love: nie pamiętam kto rzucił kiedyś pomysł badania panelowego, aby przetestować jakąś gamę perfum na różowych, które chyba nie doszło do skutku, ale może by spróbować w nieco zmodyfikowanej formie? Powiedzmy ustalamy 7-8 kategorii (w tym ostatnia
@Chocholi_Taniec ja potrzebuję porady od kogoś odnośnie perfum również babcia mnie poprosiła żebym jej nakupił trzy rózne rodzaju perfum bo jej mama przywozi te z Oriflame i FM ona narzeka że krótko trzymają mógłby ktoś polecić gdzie mogę kupić perfumy w rozsądnej cenie dla starszej osoby dobre jakościowo?