Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: Soundtrack pierwszych Simsów (Rock #5 i Building Music #6 ( ʖ̯)), cały soundtrack Simcity 3000, Red Alert 1.
No i kocham pełnym sercem muzykę z WoWa. To co w ostatnim patchu z muzyką #!$%@? tylko wzmacnia to uczucie.
C.....i - @MrPawlo112: Soundtrack pierwszych Simsów (Rock #5 i Building Music #6 乁(♥ ...
  • Odpowiedz
@radziuxd a w tego nie grałem bo nie podszedł mi motyw ścigania się z samochodem a nie z kierowcą. W sumie przez mw2005 poznałem mój ulubiony zespół muzyczny, bullet for my valentine
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TrefliS: w 2015 bardzo różnorodna muzyka była, w tym wiele fajnych elektronicznych kawałków, Madeon, Nero, DJ Fresh, Deadmau5, Above & Beyond, Bassnectar no i oczywiście... BONKERS XD
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Gothic 1. O ja #!$%@?ę, do tej pory znam tę grę na pamięć i na wskroś. Znam ten prymitywny, drewniany silnik jak własną kieszeń i #!$%@?łem do tego z kumplami chyba z dwieście modów.

Pamiętam, że pracowaliśmy nad jakimś LANem do tej gry, ale oczywiście #!$%@? wtedy umieliśmy i niestety nie pykło. Ale to by było teraz złoto XD
  • Odpowiedz