Wpis z mikrobloga

@sayanek: dlaczego nie? W leasingu z wysokim wykupem vel wynajmie ze spokojem do ogarnięcia.
Foty są z ogłoszenia z ceną 153k, więc taka rata bez wykupu jak najbardziej jest do zrobienia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sayanek: nie znam się, a się wypowiem. Leasing lub najem i to w dość przeciętnej ofercie. Ostatnio sporo osób nabyło nowe Volvo XC60 w R-Design za 1500 zł netto z limitem 25.000km rocznie od mLease.
  • Odpowiedz
@kuraku: @doktorali: @zemsta_przegrywa: źle mnie zrozumieliście, bardzo się cieszę że mirkowi się powodzi :)

Po prostu jak ostatnio miałem do czynienia z leasingami to jeszcze takie opcje z tak wysokim wykupem nie były zbyt popularne, dlatego jestem troszkę w plecy z tematem :)
  • Odpowiedz
@bigger: ale dlaczego mnie oznaczyłeś, to nie ja to napisałem :P Widocznie OP nie oglądał zbytnio TVN Turbo :D Tam często były przypadki jak wygląda obsługa i serwis nowych aut :D
  • Odpowiedz
Przynajmniej nie chinole xD


@peterr767: @MGfilms, @Znowu-sie-nie-chce, @bigger, @Pioneer95: Przecież to S60, produkowane w USA. A kapitał chiński ma dziś nawet Mercedes, 10% chyba ale będzie ten udział zwiększany.

S90 powstaje w fabryce w Chinach od pewnego momentu, robiono porównania i nie ma różnic bo standardy są konkretne. Który producent nie ma fabryk w Chinach? Samo VW ma kilkanaście, Audi i Merc po kilka xD
Saeglopur - > Przynajmniej nie chinole xD

@peterr767: @MGfilms, @Znowu-sie-nie-chc...
  • Odpowiedz