Wpis z mikrobloga

#perfumy
Dzisiaj pobity rekord w szybkości odbioru paczuchy z e-glamour ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przy okazji zamawiania olejku do brody, dorzuciłem Aspena.
Aspen to dla mnie powrót do czasów dzieciństwa. Perfum tych używał przez dłuższy czas mój dziadek, a ja będąc gościem lubiłem się nim psiknąć.
Nadal pachnie jak mydło zmieszane z leśnym igliwiem. Pewnie 10ml przeleje sobie, gdy mnie weźmie na chęć odświeżenia starych czasów, a reszta zostanie sprezentowana dziadkowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz switspl - #perfumy 
Dzisiaj pobity rekord w szybkości odbioru paczuchy z e-glamour (...
źródło: comment_yBpoDejkRBywQkIBIZhivAMuae6YtFU9.jpg
  • 11
@switspl: We Wrocku właśnie reklamy są, a do tego jeszcze się prawie nie wyświetlają, bo ekran zanim sobie przetworzy obraz reklamy, to wiesza się na 1/3 załadowania. Całe szczęście górny interfejs się ładuje i wiadomo gdzie jest 'rozpocznij' czy jak to tam jest napisane.
@switspl: @korbuzz: u mnie w rodzinnym mieście starszy paczkomat bez zbędnych bajerów czyni cuda, nadanie 30 paczek to chwila roboty i jeden klik "nadaj następną", a niedawno postawili mi pod blokiem nowego dotykowca i szczególnie wieczorem zczytanie kodu graniczy z cudem, a już kilka razy zdarzyło mi się wpisywać ręcznie. Nadawanie kilku paczek, to przechodzenie całej procedury od nowa i kolejne zbędne kliki (,). Przy pojedynczych