Wpis z mikrobloga

Gdyby komuś przyszło do głowy jechać kiedyś na #koncert z firmą Smok Ticket, to nie polecam.
Wyjechaliśmy o 8 z Wrocławia, kierowca zatrzymuje się trzeci raz po drodze, żeby Janusze kupili browary na stacji. Właśnie stoimy kolejny raz - 50 km od narodowego.
Trasa Wrocław - Warszawa, na razie jest 5,5 godziny.
Żadnego pilota, który by ogarnął ludzi, zero organizacji. Jakiś żart.
Autobus #!$%@?, kibel nieczynny.
#metallica #niepolecam #zalesie
  • 15
@FELIX90 O, jeszcze działają. Jechałem z nimi na Ironów do Łodzi i też były przeboje bo byłem w jedynym autokarze, który jechał przez Kielce bo musiał ludzi zebrać a akurat jakieś remonty były. Z browcami była kulturka, na jednym postoju ludzie się obkupili. Finalnie dotarłem z 2 godziny później.
@lewoskrzydlowy: 500? Za transport do Warszawy i potem do Wrocławia? Pogięło cię? XD
100 złotych.
@Ademu: jak patrze jak wyglada droga do Warszawy to się obawiam co będzie w druga stronę. Dziś mam urlop, stwierdziłem, ze wyspie się w busie, wrócę do domu, dospie w łóżku i rano do pracy. Teraz się zastanawiam czy w ogole dojedziemy do takiej godziny
@FELIX90: Jechałem z nimi dwa razy na dwa różne koncerty. #!$%@? taki interes. Banda #!$%@? Januszy którzy chleją i drą mordę w autobusie. Super przeżycie #!$%@?. "Prowadzący" nie ogarnia bo taki mamy klimat koncertowy. Powrót z koncertów spoko bo wszyscy zmęczeni i zamykają mordy. Na przejazd na koncert...nigdy więcej HA TFU pijane śmiecie.
@JesterHead_: jeśli chodzi o powrót, to o dziwo towarzystwo było całkiem szybko w autobusie po koncercie. Od razu cisza, wszyscy poszli spac. Po dwóch i pół godziny (teoretycznie jeszcze 1:45 do Wrocławia), kierowca se zjechał na Orlen, zbudził towarzystwo i stwierdził, ze 45 minut przerwy i #!$%@?. Wszyscy siedzą w autobusie i nigdzie nie jedziemy
Po dwóch i pół godziny (teoretycznie jeszcze 1:45 do Wrocławia), kierowca se zjechał na Orlen, zbudził towarzystwo i stwierdził, ze 45 minut przerwy i #!$%@?. Wszyscy siedzą w autobusie i nigdzie nie jedziemy


@FELIX90: Czas pracy kierowcy, musiał odbębnić pauzę.