Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krotniczka: Ja mam trójeczke w sedanie, grudzień 2006, silnik to 2.0 150 koni, benzyna + gaz. Spalanie benzyny to 8-8.5 litra w cyklu mieszanym, gazu pali jakieś 10.5 litra. Zbiera się bardzo dobrze. Parkuje się nim jak każdym innym sedanem, trzeba wyczuć koniec samochodu. Co to długości, to sedan jest krótszy w porównaniu do na przykład Vectry w sedanie ale nieco dłuższy od Focusa w hatchbacku.
@Krotniczka te auta w większości będą już nieźle pognite ruda w nich szaleje a poza tym to auto jest wielkości normalnego kompakta poza tym zbiera się różnie w zależności od zainstalowanego silnika .
@Krotniczka: mam taką z 2007, co do parkowania i manewrowania to już podczas pierwszej jazdy byłam zachwycona, jak tym się fajnie manewruje. Ja mam diesla 2.0 140 KM, przesiadłam się z corsy 1.2, więc... no, w porównaniu z corsą to się wszystko będzie zbierać :D Ale na trasę bardzo przyjemne autko, wyprzedzanie bezstresowe. :>
A co do rudej to mi się akurat trafił mało zgnity egzemplarz, ale przede wszystkim na to
@Krotniczka: nie, bo corsa była stara i nie miała wspomagania. :D Choć wiadomo, że to auto jest trochę dłuższe, no ale już bez przesady, to dalej kompakt.
Jak jesteś z Warszawy, to możemy się gdzieś przejechać. :p