Wpis z mikrobloga

Szedłem ulicą i widziałem zbierające osoby z PiSu podpisy. Są daleko od moich preferencji - więc im niczego nie podpisałem, na oczywiste zagadanie zareagowałem krótkim i stanowczym „do widzenia” ale uderzyło mnie co innego. Przy dwójce zbierających bo były tam dwie osoby stał radiowóz z migającymi kogutami ale bez sygnału dźwiękowego. Niektórzy pewnie będą krzyczeć że trzeba kręcić małysza bo to z naszych podatków, ale raz widziałem jedno stanowisko więc nie wiem jak wygląda sytuacja ogólnie, a dwa uważam to za smutne, bo wychodzi na to że nie mogą zbierać bezpiecznie podpisów, i muszą się aktywiści osłaniać policją bo boją się ataku oszołomów. I tyczy się to wszystkich. I PiSu i PO i Lewicy i Prawicy i organizacji wspierających LGBT i organizacji przeciwko aborcji i tak dalej i jakakolwiek jeszcze tam sobie istnieje i nie narusza porządku prawnego RP (cała reszta powinna sie bać, ale nie ludzi tylko własnie policji). Wiem że pewnie nie będę wysłuchany, ale - #!$%@? mać - wyluzujmy. Bo to się staje niebezpieczne.

#neuropa #4konserwy #wybory #pis #pispojednozlo #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo
  • 6
Fjotolfa Hansen


@NiemieckiArbiter: W sumie chrzanic to. Zabił bo uważał że jego pogląd jest lepszy niż inny. Jest tak samo obrzydliwy jak każdy który dopuszcza się podobnego czynu niezależnie czy jego poglądy wywodzą się z prawa czy z lewa.