Wpis z mikrobloga

Mirki sytuacja wygląda następująco:
Przez cały lipiec robiłem codziennie po 2 nadgodziny w #pracbaza bo szef potrzebował mieć szybko meble poskładane/pomalowane itp. Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14 mimo że pracowałem do 16, a czasem do 17/18 (byłem przekonany że będę miał zapłacone za nadgodziny). Dziesiątego była wypłata i żadnej premii ani nic za nadgodziny nie dostałem, gdy się upomniałem to powiedział mi że przecież dostałem zgodnie z tym co wpisywałem na listę ¯_(ツ)_/¯ i jak poruszam ten temat to się wymiguje od rozmowy. W tym miesiącu też jeszcze robię nadgodziny i obawiam się że również zostanę oszukany, co mogę z tym zrobić? #pytanie
  • 176
  • Odpowiedz
Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14 mimo że pracowałem do 16, a czasem do 17/18 (byłem przekonany że będę miał zapłacone za nadgodziny).


@Megazord3000: Szef cię wyruchał. W normalnej firmie wpisujesz prawdziwe, masz do tego dostęp i zgodnie z ilością godzin wypłacają bonusy. Już przy wpisywaniu nieprawdziwych danych powinieneś wiedzieć, że to szwindel.
  • Odpowiedz
@Megazord3000: Odbij Sobie za poprzedni miesiąc i wpisuj 4h nadgodzin zamiast 2h, jak dostaniesz wezwanie do szefa w celu wyjaśnienia, to dyktafon i może się #!$%@? nie świadomi przyzna że miałeś nadgodziny wtedy do PIPa i facet jest udupiony ;)
  • Odpowiedz
@hahaha666 @maniok Tak, pójdę w #!$%@? a rodzice każą mi spadać z domu, już nie raz takie groźby padały i gdzie ja wtedy bym mieszkał skoro nawet oszczędności nie mam, bo płacę wszystkie rachunki rodzicom?


Tutaj się wkopaleś, 2/10 bo prawie uwierzyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz