Wpis z mikrobloga

#perelkizespotted

Mam coś jeszcze dla Was na dzisiaj, historia którą wspominałem ostatnio w komentarzu. Przeczytajcie najpierw tekst, bo jest kluczowy dla sprawy.

Otóż jakoś rok temu dostaliśmy spota o bardzo niemiłej pani doktor, która podczas wizyty pacjentki z tego co pamiętam malowała paznokcie. Była ogólnie niemiła itp. W komentarzach ludzie potwierdzali, że bardzo wredna z niej osóbka. Post tak sobie wisiał, ludzie komentowali. Danych osobowych nie podawaliśmy, same inicjały i to chyba nie pełne, ale dużo osób skojarzyło bo tylko jedna tam jest taka wredna. Jakoś wieczorem zacząłem zauważać wysyp fejków komentujących, ze owa pani jest jednak bardzo miła a to wszystko to kłamstwa. Wszystkie komentarze były pisane w tym samym stylu oraz zostały polubione przez siebie nawzajem. Jednym z lajków pod tymi komentarzami był profil pewnej firmy detektywistycznej ze stolicy, chwalącej się szkoleniami w jakiejś prestiżowej jednostce, nie pamiętam już jakiej. Obserwowałem całą sytuację aż nie dostałem wiadomości od ewidentnego fejka, co potwierdziło googlowanie obrazem zdjęcia profilowego. Widać, że osoba próbująca robić te fejki włożyła w nie trochę pracy, bo nawet kilku znajomych tam miała i jakieś komentarze od stulejarzy. Od razu skojarzyłem, że to wszystko musi być powiązane z tą całą firmą detektywistyczną, no i nie myliłem się, pani doktur wynajeła detektywa żeby ich na nas nasłać xD Reszta jest w rozmowie, bawi sam fakt, że jak odkryłem prawde o profilu to nagle zmiana tematu, że fajnie że numerki dodajemy, chcieli jeszcze na odchodne reklame biura kupić. Spota usunąłem dla świętego spokoju, nie musiałem no ale rok temu byłem bardziej uległy. Enjoy, rozmowe wrzucam niżej. Troche posklejana, bo minąłem nieistotne fragmenty coby nie wydłużać czytania
s.....r - #perelkizespotted

Mam coś jeszcze dla Was na dzisiaj, historia którą wsp...

źródło: comment_vUqYbAUdys8xMSQx5EyvhusYz3FjG65y.jpg

Pobierz
  • 48