Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robisz dobra robotę na wykopie. Jesteś różowym paskiem? Skąd taka chęć pokazywania siebie praktycznie nago? Nikt na plaży na Ciebie nie patrzy? Jak się z tym czujesz ?
  • Odpowiedz
tak oglądałem poprzednie zdjęcia i wyglądasz trochę jak #trap na kuracji hormonalnej, jakoś się nie mogę pozbyć tego wrażenia xd


@papaj_21_37: Ja mam to samo wrażenie. Najpierw była wpadka, że ma niby 62 cm w talii i 95 cm w biodrach, co oznacza, że sobie wymyślił/a te wymiary, bo jestem kobietą i wiem, jak wygląda wcięcie w talii przy mniej niż 30 cm różnicy pomiędzy talią i biodrami,
  • Odpowiedz
@Leilhani: Oczywiście, że można mieć ulane uda przy jednoczesnym ćwiczeniu ciągów, przysiadów etc. Jeśli podobną wiedzę prezentujesz przy stwierdzeniu o wcięciu w talii, to całe twoje teorie można rozbić o kant d--y.
  • Odpowiedz
@Kaijot: Oczywiście, że można mieć zalane uda, ale wtedy i tak widać, że pod tłuszczem są mięśnie. Nie są to wtedy ulane uda, ale zalane. Doskonale wiem, jak powinny wyglądać nogi po takich ćwiczeniach, obrońco z d--y.
  • Odpowiedz
@Kaijot: A ja pokazałam Ci, że to Ty jesteś w błędzie. Jeśli nie potrafisz rozróżnić wyćwiczonych nóg z tkanką tłuszczową od takich, które nie są ćwiczone wcale, to jak możesz wytykać komuś teraz niewiedzę?
  • Odpowiedz
@Kaijot:

potrafię rozróżnić kiedy d--a ci pęka z zazdrości, że masz gorsze ciało niż opka i wysrywasz teorie z zawiści :)


Ale z Ciebie spermiarz. XDDD
Inaczej wiedziałbyś, że lepsze ciało od tego wcale nie jest żadnym osiągnięciem.
Ja już 2 lata nie ćwiczę siłowo i teraz przerzuciłam się na inne aktywności, a i tak mam znacznie lepiej zarysowane nogi.
  • Odpowiedz
@Leilhani: a w którym miejscu powiedziałem, że lepsze ciało jest jakimś osiągnięciem? Po prostu ewidentnie pękła ci tłusta d--a z zawiści i wylewasz teraz swoje gorzkie żale. Nikogo to nie interesuje więc elo xd
  • Odpowiedz
@Kaijot:

a w którym miejscu powiedziałem, że lepsze ciało jest jakimś osiągnięciem? Po prostu ewidentnie pękła ci tłusta d--a z zawiści i wylewasz teraz swoje gorzkie żale. Nikogo to nie interesuje więc elo xd


XDD
Jeśli coś krytykuję, to
  • Odpowiedz