Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@fx_mefedroniarz:

klej tam ryj swinio tlusta


O, kolejny spermiarz i w dodatku ćpun.
Chciałoby się wrzucić zdjęcie i pokazać, kogo nazywacie tłustą świnią, ale nie chcę mieć potem spermiarzy na głowie. Mam z waszego plucia przednią zabawę.
  • Odpowiedz
@fx_mefedroniarz:

tez mam przednia zabawe z grubych swin ktore sa nikim


Ojojoj, ale masz jakieś sensowne argumenty, czy tak zawsze strzelasz w ciemno grubymi świniami, aż w końcu natrafisz na ulaną kobietę?
Bo wiesz, nie widzę sensu dyskusji. Nie jestem gruba, więc nie mam jak odnieść się do tych słów. Mogę tylko zgodnie z prawdą pisać, że nie jestem tłusta, a Ty ze swoim ograniczonym mózgiem będziesz powtarzać jak mantrę, że
  • Odpowiedz
@Leilhani: nie, niezla z ciebie desperatka i robal ktoremu brakuje atencji / ma samoocene na poziomie kupy spuszczonej w klozecie po porannym szlugu jesli ci sie chcialo mazac po brzuchu jakas szminka i wrzucac to zdjecie na wykop zeby udowodnic osobom ktore cie nie znaja ani nie wiedza kim jestes i w sumie to maja cie w dupie ze nie jestes ulana #!$%@? tylko zwykla atencyjna menelica xD
  • Odpowiedz
@fx_mefedroniarz:

w sumie to maja cie w dupie ze nie jestes ulana #!$%@? tylko zwykla atencyjna menelica xD


Blablabla. Specjalnie wrzuciłam to w komentarzu i oznaczyłam ciebie, bo nie brakuje mi atencji i nie stworzyłam osobnego wpisu.

niezla z ciebie desperatka i robal ktoremu brakuje atencji / ma samoocene na poziomie kupy spuszczonej w klozecie po porannym szlugu jesli ci sie chcialo mazac po brzuchu jakas szminka


Czyli jednak zgadzasz się
  • Odpowiedz
a krytykowanie wrzucania zdjęć może być tylko i wyłącznie dowodem na to, że jest się ulaną świnią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Leilhani: no nie, widzisz w twoim wypadku to niedowartosciowanie soba / jakas nastoletnia depresja jak tak patrze na twoje infantylne zachowanie i chec udowodnienia wszystkim ze nie jestes ulana xD nie wiem czy ci kanapki zabierali w szkole czy sie smiali ze ulana jestes ale masz
  • Odpowiedz
@fx_mefedroniarz:

no nie, widzisz w twoim wypadku to niedowartosciowanie soba / jakas nastoletnia depresja jak tak patrze na twoje infantylne zachowanie i chec udowodnienia wszystkim ze nie jestes ulana xD nie wiem czy ci kanapki zabierali w szkole czy sie smiali ze ulana jestes ale masz uraz jakis xD


nie wiem czy ci kanapki zabierali w szkole czy sie smiali ze ulana jestes ale masz uraz jakis


Nie, jako dziecko byłam
  • Odpowiedz
Czyli według ciebie OPka też jest niedowartościowana, bo wstawia takie zdjęcia?


@Leilhani: no z niej to jest duzo bardziej niedowartosciowana atencyjna #!$%@? od ciebie xD nie chodzi o sam brzuch ale o fakt ze ci sie chcialo podnosic bluzke i mazac szminka po brzuchu i robic / wycinac fotke xD mi by sie nie chcialo wstac z fotela zeby wyjasnic jakichs randomow w internecie
  • Odpowiedz