Wpis z mikrobloga

Murki, jest we #wroclaw jakiś basen, na który można wchodzić o której się chce, w sensie nie trzeba czekać do pełnej godziny?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darth_Gohan: chodziłem do aquaparku od stycznia i nie było tak zle, zależy w jakich godzinach się było. Po 21 było zawsze było luźno tylko, ze po pływaniu w takich godzinach miałem później problemy z zasypianiem. Te szkoły to chyba są w godzinach coś kolo południa, za to o 19 były te aquaerobiki.
  • Odpowiedz
@austra: We Wrocławiu jest coraz lepiej ale tak. Generalnie w ciągu roku jest straszna lipa bo wszystko jest zabite szkołami nauki dla dzieci.
@thampel5: AQUA to jest coś. Jak pracowałem na Rogowskiej to praktycznie jedynie o 23:00 było tak,że wszysktie 6 torów jest wolne.
@where_is_jessica_hyde: A ten basen nie jest przypadkiem 12 metrowy, a nie 25?
  • Odpowiedz
@LewaRenkaBoga: Zależy od obłożenia i modelu biznesowego. We Wrocławiu z racji, że basenów dalej jest mało, a spora ich część jest zajęta przez szkoły nauki pływania, zajęcia studenckie, czy Aquaerobici model biznesowy jaki powstał jest właśnie taki. Wygodniej dla obsługującego, gorzej dla klienta. Z drugiej strony jest Aquapark, który oferuje rozwiązanie o którym mówisz. Tak jak mówie są plusy i minusy tego rozwiązania. Jak dla mnie jak obłożenie jest niewielkie
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan normalnie. Na basen który chodzę jest kilka torów na godziny. Przychodzą tam szkoły albo grupy zawodnicze. Mnie jako klienta model biznesowy nie obchodzi. Nie jestem z Wrocławia. W Warszawie nie widziałem basenu gdzie przychodzi się na konkretną godzinę ale może po prostu jeszcze mało widziałem.
  • Odpowiedz
@austra: fitness academy na strzegomskiej


@where_is_jessica_hyde: nie wiem czy na Strzegomskiej jest sportowy czy tylko "brodzik", ale niedaleko w FA na Rogowskiej jest sportowy basen, na który można wchodzić o której się chce i na ile się chce ;)

  • Odpowiedz