Wpis z mikrobloga

Dzień dobry #perfumy
Wszyscy na urlopach i okazuje się, że w biurze siedzę sam. Trzeba zapchać tę pustkę i zarzucić #sotd
Miałem dzisiaj przywalić czymś mocniejszym, skoro nikogo nie zatruję, ale jednak padło na Lalique Encre Noire 78%, bo okazuje się, że poza testami nadgarstkowymi nadal nie zrobiłem globala. Zresztą... ten zapach się nie nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co u Was? Swoją drogą, ktoś miał przyjemność testować EN Eau de Parfum?

Pobierz ZnubionekFan - Dzień dobry #perfumy
Wszyscy na urlopach i okazuje się, że w biurze s...
źródło: comment_xDoUUXQxZr7gH2xQYb1kWbDzfOpRFojB.jpg
  • 45
@ZnubionekFan: taa, teraz czytam. to jakaś limitka z kryształowym flakonem, 60ml i korkiem z prawdziwego drewna. nie wiem czy w zestawie nie było czasem balsamu do ciała i świeczki zapachowej. za całe 750 eurasów (wtedy). wydaje mi się, że a l' extreme jako najnowszy zapach z tej serii=encre noire edp z edycji limitowanej, ale kto to tam wie, wróżenie z fusów
@czokon: @tommie-182: Meh, miałem nadzieję, że to będą zupełnie inne kwoty. Ale trzeba przyznać, że opakowanie i flakon robi wrażenie. Tylko, że bazowe Encre Noire zyskuje również dzięki bardzo przystępnej cenie w stosunku do jakości. W przypadku edp widać, że płaci się więcej za wygląd niż zapach.
@ZnubionekFan: Ja mam wobec niego mieszane uczucia. Oryginalności nie można mu odmówić, natomiast pierwsze testy mnie odrzuciły. Ogólnie otwarcie mnie odrzuca ale po 30 minutach jest lepiej. Mojej dziewczynie się bardzo podoba, jest stosunkowo uniwersalny. Uważam, że i do t-shirtu da radę. Chyba po wykończeniu próbki będzie zamawiane...