Wpis z mikrobloga

  • 5
Pytanie do bardziej obeznanych w prawie czy legalne jest dokarmianie gołębi w Krakowie bo przed chwilą byłem świadkiem jak starsza pani z workiem na kółkach wypełnionym chlebem zwołała takie oto zgromadzenie na plantach krakowskich.

kpv15 - Pytanie do bardziej obeznanych w prawie czy legalne jest dokarmianie gołębi w...

źródło: comment_BoAyqO20jYxhEnmsVAyERePfUBRvzMAn.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@turgiturga pytanie czemu jeszcze go nie ma bo ogarniam, że turystów to cieszy ale tutaj do czynienia mamy z starą wyjadaczką w temacie, która dumnie karmi gołębie co parę metrów naprawdę pokaźną ilością chleba i zboża
  • Odpowiedz
@kpv15: Gardzę wszystkimi starymi dziadami, które dokarmiają te małe srające szkodniki i mam nadzieję, że to ich właśnie namierzą swoim następnym zrzutem ekskrementów
  • Odpowiedz
@kpv15: też nie wiem - bo osobiście uwazam ze taki zakaz powinien być. Jak sie idzie wczesnie rano ( tak kolo 4) przez Rynek Główny to czuć najwyraźniej ten smród w momencie gdy zaczynają myć i sprzątać ulice. Ohyda.
  • Odpowiedz
@brainac: Osoby hodujące zwierzęta jak króliki czy kury niemal zawsze z otwartymi rękami przyjmą ususzony chlebek, a przy okazji i jakiegoś ogórka czy coś podobnego można dostać w ramach rewanżu ;)
  • Odpowiedz
@kpv15: Nie bardzo jest co z tym zrobić, ja tez sporadycznie widuję stare baby dokarmiające gołębie, ale już nawet nie reaguję. Nawet jak się im zwróci uwagę to przecież powiedzą że nic złego nie robią.
  • Odpowiedz
@kpv15 starsi delikwenci z takimi wozkami w Krakowie to plaga, widzialem ze 3 czy 4 takie osobistości w różnych miejscach Krakowa. Nie da sie obok czegos takiego przejść, wiatr z dziesiatek skrzydel wieje piórami + niektóre srają przy starcie jak to ptaki, a przez to dokarmianie to swinstwo się mnoży. A co gołąbki nie dojedzą to w nocy szczury wyjdą i się podpasą i też namnożą. Moim zdaniem powinien byc zakaz
  • Odpowiedz
@DADIKUL: dobre pytanie :D moto g4 plus ale być może problemem był fakt, że zdjęcie robione nie podstawową apką aparatu tylko mobilnym klientem wykopu.
  • Odpowiedz