Wpis z mikrobloga

  • 57
#!$%@?, niby tylko 5 km, a leje się ze mnie jak z jakiejś burzowej chmury... melduję, że trening zrobiony! Tempo 6:32, trochę lipnie, ale przyznam szczerze, ze mógłbym przebiec kolejne 5. 7 września startuję w biegu charytatywnym na 5km w parku południowym. Tam złamię granicę tempa 6min/km, a zatem pobiegne ponizej 30 minut! Eloooo #zmieniamzycienalepsze #pokazmorde #grubas
stam - #!$%@?, niby tylko 5 km, a leje się ze mnie jak z jakiejś burzowej chmury... m...

źródło: comment_8BIyCrGuLn6652BnGo3iXVgoKGPebyZ1.jpg

Pobierz
  • 16
@stam: Tak się zastanawiam nad tą całą ideologią biegów charytatywnych. Bo poświęcasz dużo czasu, energii, wysiłku po to żeby pobiec w jakiejś tam intencji. A gdyby polowe tego czasu i wysiłku przeznaczyć na realną pomoc potrzebującym? Nie było by lepiej? Ale chyba nie byłoby takiej atencji nie? I chyba tylko o to w tym chodzi
@Yataman nikt nie traci, a może jedynie zyskać. Uważam, że niepotrzebnie oceniasz mnie jako atencjusza. Nie znasz mojej historii, nie wiesz czy udzielam się jako wolontariusz, czy też nie. Nie masz żadnych podstaw, żeby tak sądzić. Jezeli robisz to po jednym wpisie to może być mi jedynie przykro i zasugerować danie mnie na czarnolisto. Miłego wieczoru.