Wpis z mikrobloga

Fakty mówią za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@abart_bo_co: Fakty są takie że Robert ma 1 punkt w bolidzie który traci grubo ponad 1s do innych xD
A brytole nie wiedzą jak to się stało skoro przecież zawsze jest dublowany przez Russella xD
  • Odpowiedz
@jaceks653: Ani mnie grzeje, ani ziębi. NIe odnoszę się do tego emocjonalnie, w przeciwieństwie do fanbojów. Moje hłe, hłe było pokłosiem Waszej reakcji na porównanie regatowego żeglarstwa do F1. Jakbyście sraczki nagle dostali ( ͡° ͜ʖ ͡°) @erb0 Przypomnij mi ilu kierowców odpadło z wyścigu, w którym Kubica zdobył ten mityczny punkt. Czy gdyby nie odpadli coś by ugrał? No nie ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@erb0: Nie znam tego języka. Kopanie gały jest durniejsze nawet od wyścigów. O tym kto jest lepszy świadczy bilans zwycięstw w bezpośrednich pojedynkach, a nie jakaś tabela. Łopatą tera: Jak Real przegra dwa razy w sezonie z Barcą, ale wygra ligę, to który z tych dwóch zespołów (tych dwóch!) jest lepszy? No weeeź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erb0: Nie chcę przekonywać, bo fanatyka się nie da przekonać. Ja podałem PRZYKŁAD, a nie opisałem faktyczej sytuacji. Przykład nie zadziałał? Przepraszam, nie mam przygotowania nauczyciela wczesnoszkolnego z podstawami logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@erb0: Teraz negujesz moje argumenty bez podania kontrargumentu (bo się "nie znam). Przykład który opisałem jest jak najbardziej realny. Temu też zaprzeczysz? Może tak być, że w bezpośrednich pojedynkach ktoś wygra trzy razy, a ligę i tak przegra? No może, czy nie? Nie zarzucaj mi braku wiedzy, bo braki podstawowej wiedzy stwierdzam
  • Odpowiedz