Wpis z mikrobloga

Pytał mnie o to pół roku temu. Powiedziałem, że nie palimy.


Może pytał tez innych, a śmieć się nie przyznał i dalej rzuca pety? W każdym razie, jeśli to nie Ty, to jeden z dwóch Twoich sąsiadów jest strasznym śmieciem
  • Odpowiedz
@mickowboj: Ogólnie mieszkanie w nowym budownictwie, gdzie mieszkania sprzedaje się 2x drożej, a ściany są z kartonu, to mieszkanie wśród bydła XD Tworzą sobie grupki wzajemnej adorcji, strony na fejsie, ale jak jest jakiś problem to wywieszają takie "informacje" XDDD
  • Odpowiedz
wkurza mnie mieszkanie na nowym osiedlu. Ludzie patrza sie na Ciebie, mijaja sie z toba jak gdyby nigdy nic i nic nie powiedza


@mickowboj: więc zamiast pójść coś powiedzieć, to wolisz sam wlepiać kartki z cwaniackimi ripostami xD
  • Odpowiedz
A nie myślałeś żeby tak po prostu zapukać i powiedzieć że to nie Ty???

Dla mnie to byłoby oczywiste


@ameliniowyguzik: coś Ty przecież widzisz, że to patologia. Miałbyś z nim później problemy. No chyba, że chcesz latać po policjach przez następne 10 lat i męczyć się z przebitymi oponami, rozpylonym gazem pieprzowym, pogróżkami itd.
  • Odpowiedz
@Haerbin ja tak ciepałem pety z 4 piętra przez całą zimę, a że była wtedy śnieżna i bez odwilży to w marcu jak ten śnieg puścił trawnik ukazał swe oblicze i jakieś 1000 petow na nim xD

Nikt mi inb nie robił ale wziąłem i to posprzątałem o 2 w nocy żeby nikt nie widział kto xD
  • Odpowiedz
@mickowboj może masz jakiegoś znajomego napakowanego ziomka? Jak tak do wyślij go do Pana Artura żeby powiedział "ja w sprawie tych petow! mieszkam tu u kolegi nr XX i my nie palimy" xD.
  • Odpowiedz