Wpis z mikrobloga

@mickowboj a co Ci przeszkadzają parkany?
Osobiście jakby ktoś mi rzucał pety na ogródek to też bym chciał to załatwić na wszelkie możliwe sposoby. Ty właśnie piszesz, że wziął ogródek i płacze że mu pety rzucają to kto tu jest bardziej #!$%@?? Lamalbym nogi oprócz rąk.
Skoro twierdzisz że kiedyś z Tobą gadał to może i gadał z innymi, skąd wiesz że nie? Może każdy mu powiedział tak jak Ty, że nikt
  • Odpowiedz
@mickowboj: zawsze trochę kisne z tych mieszkań z ogródkiem na parterze podczas kiedy na gorze jest kilka pięter sąsiadów ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem kto to kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jeszcze lepsza opcja u mnie ostatnio sprytni deweloperzy zaczęli dzielić jeden segment w szeregowcu na dwa mieszkania góra i dół xD wychodzisz se na balkon a tam na dole prywatny
  • Odpowiedz
  • 2
@mickowboj o gurwa, jakbym czytał kartkę z mojego bloku xD mój somsiad napisał że jak zobaczy że ktoś pali pod blokiem to od razu wali w ryj bo posprzątał pety, ale przynajmniej miał tyle rigczu że podpisał się z imienia, nazwiska i numeru mieszkania xD
  • Odpowiedz
@marcel1337: rozumiem. Ale zawsze mieszkałam w domu (nawet teraz wynajmuje dom) wiec dla mnie mieszkanie w takiej sypialnii (zdarzało mi się w Krakowie) to porażka.
A nie chcemy z niebieksim domu bo to wiąże z miejscem reszta mamy już jeden i to tylko kłopot i dodatkowe koszty. A tak mieszkanie wynajmę za pare lat jak będę się chciała przenieść do innego miasta
Lubie kwiaty wiec cieszy mnie mój ogródek, kot soboe
  • Odpowiedz
@donw: @mickowboj: Niech OP powie w twarz temu „wojownikowi”, ze to on rzuca pety to gosc #!$%@? do domu wyrazić oburzenie drukując kartkę albo jeszcze syna przyprowadzi, zeby palacz mógł mu na czole pety gasic. U mnie na osiedlu tez są tacy ludzie xD Gosciowi sąsiad wiertarką walił w sciane od rana w niedziele, a on zamiast pojsc o poprosic, zeby przestal to wywiesil kartke z pretensjami w windzie xD
  • Odpowiedz
U nas sie nie pali w mieszkaniu, a sasiad mnie pomawia.


@mickowboj:

Nie pomawia, bo masz tam spónik logiczny LUB. Nie zmienia to faktu, że masz w klatce dwóch chamów: jednego co rzuca pety, a drugiego co nie potrafi kulturalnie uwagi zwrócić.
  • Odpowiedz
Zawsze mnie ciekawi kto płaci za ogródek pod balkonami xd płacisz ogromne hajsy a z góry się na ciebie patrzy stado sąsiadów jak zona ci się opala albo pijesz ze znajomymi. Kiedyś miałem taka historie ze jadaliśmy bongo i piliśmy dużo wódy na balkonie w Gdyni. Nowe pęknę budownictwo. I leżymy na leżakach jaramy i pijemy i chciałem wstać zrobić siku ale mnie zatrzymali jeszcze żebym złapał chmurę i shota. Później jakiś
  • Odpowiedz