Wpis z mikrobloga

@mickowboj: Mialem raz sąsiada, który walił przez ścianę, o 1 w nocy dzwonił domofonem, czy przyszedł i pukał w drzwi. Gdy przebił mi wszystkie 4 opony w aucie, poszedłem do niego, otworzył mi w ręczniku. Wręczyłem pisemko, że wzywam do zaplaty za szkody, a po mnie jeszcze zawitała do niego policja. OCZYWISCIE, nie łudziłem się, że się przyzna, ani że zapłaci, ale od tamtego czasu jakby znikł i problem Pana Czarka
  • Odpowiedz
@mickowboj: A. Tak zaczynaja się parkany ale ja posadziłam ogródek i wszyscy mnie zaczepiają ze mam piękne róże.
Ale nademna są tylko 3 piętra wiec statystycznie 12 rodzin w bloku pośrodku pola. Do twgo mieszkają przynajmniej dwóch pracowników devwlopwra (na mojej klatce) trzymaj kciuki.
No i nie mamy windy ^^
Myślisz z można grillować na ogródku?
  • Odpowiedz
@mickowboj: do mnie raz baba zapukała, ze sobie nie zyczy smiecenia na balkonie bo potem wiatr #!$%@? pety na jej :D 3 razy musialem mowic, ze to nie ja, nie u mnie i balkon mam pusty dopireo za 4 razem jak podnioslem glos zrobilo jej sie glupio i poszła ;p
  • Odpowiedz
@mickowboj: na którym mieszkasz? Bo jeżeli na 18 i pójdziesz do sąsiada i powiesz że to nie Ty to wiadomo że to sąsiad spod 12, bo gdyby to było 24 to też miałbyś od czasu do czasu petunie na balkonie :)
  • Odpowiedz
@whhiefvocjs: Dokładnie, typ zamiast iść do tych trzech mieszkań i zapukać, że pety mu spadają pisze o łamaniu rąk. Ciekawe co z dzieckiem robi w takim razie jak za głośno płacze... Psychiczny.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem wykopków którzy każą się tłumaczyć jakiemuś typowi co straszy połamaniem rąk... To koleś powinien osobiście się przejść do mieszkań i poinformować że pety mu lecą do ogródka. Pomijam już fakt, ze jak wiatr zawieje to i z balkonu z sąsiedniej ulicy może mu zawiać... Może jeszcze ma mu posprzątać balkon w razie czego...
  • Odpowiedz
@HaloHet: dziwi mnie jak ktoś się może czuć komfortowo w takim ogródku, przecież to jest jak w Truman Show, dodatkowo nie wiesz co z góry spadnie, a spadają różne rzeczy, w tym #!$%@? zrobione przez dewelopera płytki z balkonów.

Co do grilla to u mnie na osiedlu robili, sąsiad z 1 piętra nad nimi był tak #!$%@?, że dziwie się ze nic nie zrobił. Ja na 5 to akurat nic nie
  • Odpowiedz