Wpis z mikrobloga

@mickowboj: Krąg podejrzanych zawęził do trzech osób, wiec mógł się pofatygować i pójść dowiedzieć się kto to robi, a nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Teraz niech robi aktualizacje jak cię oskarża
  • Odpowiedz
@mickowboj: to zdecydowanie niemiłe ale ja go poniekąd rozumiem. Od dwóch lat mieszkam na parterze i dbam sobie o ogródek, niestety co sobota muszę sprzątać czyjeś zaślinione obleśne pety. Pisałam kartki na klatce (w bardzo miłym tonie, ze uprzejmie prosimy itd), pisałam na Facebooku prośby wraz ze zdjęciami (mamy grupę na fb całego naszego osiedla) i co? I nic. Jak były pety, tak są. Nie jestem w stanie namierzyć kto mi
  • Odpowiedz
Ja bym odpisał ze złamać to sobie może palca w dupie takimi groźbami. I ze ma Cię wykreślić z listy bo już mu to tłumaczyłeś ze to nie Ty. Do takich ludzi trzeba takim samym językiem bo inaczej nie zrozumie.
  • Odpowiedz
A nie myślałeś żeby tak po prostu zapukać i powiedzieć że to nie Ty???


@ameliniowyguzik: Dla mnie z kolei byłoby oczywiste że sąsiad któremu przeszkadzają pety w ogródku idzie kolejno pod numer 12, 18, 24 i tam bezpośrednio rozmawia o temacie.

A nie że pomawia wszystkich zbiorczo pismem, a następnie niewinni mają się odmeldować
  • Odpowiedz
@HaloHet: Nie wiem czy to ma znaczenie czy jest Twój, mieszkanie też jest Twoje, a jest zakaz remontu we wspólnocie w niedziele np i koniec.

Mogę się mylić, nie pale, więc nie sprawdzałem :P
  • Odpowiedz
  • 1
napisz ze podczas rozmowy w marcu br wyjasniles ze oboje z zona nie palicie zakończ z wyrazami szacunku albo w powazaniu zeby byl kontrast xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wybur: Myślę że ludzie mają nadzieję nie trafić na chamów jako sąsiadów. Wielu się udaje ale jak widać na twoim przykładzie nie każdemu.
  • Odpowiedz