Wpis z mikrobloga

@dwarfguard podstawowe pytania:
1.grasz dużo w różnych gier, czy jedną grę dłuższy czas
2.jakie typy gier są twoimi ulubionymi (bardziej fabuła, gameplay, czy wyścigi, ew coś innego)
3.czy dużo grasz po multi

To powinno pomóc wybrać między Xboxem vs
  • Odpowiedz
@dwarfguard: jako konsolę preferuje XO i taką posiadam, jeśli chodzi o exclusivy to PS4 miażdzy XO. Natomiast XO PRO ma przewagę na PS4 PRO jeśli chodzi o moc. Z drugiej strony jeśli jesteś casualowym graczem to wielkiej różnicy Ci to nie zrobi ;)
  • Odpowiedz
@dwarfguard: bierz PSa(jak masz kasę to pro, jak Ci szkoda to Slima), Xbox obecnie to tańsza alternatywa komputera, a nie konsola ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ps. sprzedam Xboxa One X, lub zamienię na Ps4 Pro xD
  • Odpowiedz
@rassereine: No właśnie jestem causalowym graczem, teraz mam mało czasu na granie ale od listopada będzie go bardzo dużo, i się zastanawiam, tv mam full hd i raczej nie zamierzam zmieniać na 4k w niedalekiej przyszłości, czyli mówisz nie pchać się w wersje „pro”? Jeszcze jedno pytanie VR na xboxie bangla ??
  • Odpowiedz
@dwarfguard: mam TV 4K i XO pierwszej generacji z sofy grafika jest dla mnie bardzo dobra. Więc nie myślę o aktualizacji do pro :) Zobacz który pad lepiej Ci leży i jakie gry preferujesz. Bo przez exclusivy czasem myślę nad kupnem PS4 (God of War, Horizon Zero Dawn) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dwarfguard: Xbox i grasz w gry za 5zl z allegro
Ps4 jak Cie stac bo gierki lepsze ale za to pady gorsze :D
Pc - gry za free, podepniesz pada, 0 abonamentow ale z 4k na kompa trzeba dac. :( no i nie ma eksluziwow
  • Odpowiedz