Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot. W sobotę udało się szczęśliwie ukończyć Bieg Ultra Granią Tatr, czyli 70 kilometrów po Tatrach z 5000 metrów przewyższenia. Zajęło mi to 15 godzin 41 minut. Warto dodać, że zwycięzca uwinął się w 9 godzin i 9 minut co jest totalnym kosmosem. Według szlaku trasa ta zajmuje około 36 godzin.

Może jakiś mirek lub mirabelka była towarzyszem niedoli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Fot. Jacek Deneka

#bieganie #biegigorskie #tatry #gory
AvantaR - Mirki, pijcie ze mną kompot. W sobotę udało się szczęśliwie ukończyć Bieg U...

źródło: comment_Y8aQwOEtI5EGTGyWktuatt7IaFXjXUGe.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W Tatrach co roku jest jeszcze Bieg Marduły - niby nie ultra, ale też potrafi sponiewierać.


@mucher: Wiem, biegłem, daje w kość, a końcówka podobnie jak na BUGT potrafi człowieka dobić. Bo niby już się w z gąską witasz, a tu jednak jeszcze trzeba zasuwać :)

Niby jest losowanie, ale wydaje mi się że mniej wymagające niż np. Rzeźnik - wymóg 3 biegów po 4 punkty ITRA (czyli takie 80-100
  • Odpowiedz
@kostniczka: Teraz każdy chce biegać ultra, a większość osób nie jest na to zupełnie gotowa. Do tego ultra po górach. Sam za słabo się przygotowuję, z tą różnicą, że ja od małego po górach chodziłem. A wielu biegaczy przebiegnie jakiś uliczny maraton i już patrzy, żeby się na Rzeźnika zapisać. Bo tak modnie. To prosta droga do kontuzji.
  • Odpowiedz
@AvantaR:
Mnie akurat nigdy na Rzeźnika nie ciągnęło, w sumie wolę tzw. wyrypy niż Ultra, bo tam jestem w czołówce gdy głównie idę i trochę do tego biegam, a nie ledwo mieszczę się w limicie przy tej samej taktyce na Ultra :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ragnarokk: Mnie na Rzeźnika nie ciągnie przede wszystkim dlatego, że teraz to głownie modna impreza dla Warszawki, a i trasa już nie taka atrakcyjna. Może kiedyś z braku laku spróbuję. Myśle, że jest wiele bardziej interesujących biegów w Europie :)
  • Odpowiedz
  • 1
@pilot1123: Polecam, bardzo fajna impreza :)
@noonecares: bardzo możliwe, dzięki! :)
@Minishcap: Przy sobie masz picie (według regulaminu minimum litr na każdy odcinek) i żele,batony,cukierki. Na dwóch punktach odżywczych były owoce, warzywa, ciastka itp. Na jednym ciepły posiłek w postaci zupy pomidorowej. Dodatkowo był jeden punkt tylko z napojami.
@Psajkoman: Nie biegłem, ale ponoc fajna impreza :)
@chuckd: Jacek robi piękne fotki
  • Odpowiedz