Wpis z mikrobloga

@Czesterek: dużo wyższych gości lubi takie małe karakale, powiedziałbym, że większość moich znajomych, nie wiem z czego to wynika. Najlepszy był koleżka 204, co chciał taka dosłownie 150, ale nic z tego nie wyszło bo stwierdziła, że jest za wysoki XD (pierwszy i jedyny raz w życiu usłyszałem, że to możliwe żeby facet był dla laski za wysoki ()).
Mnie osobiście takie małe to wręcz odpychaja, jak
  • Odpowiedz
@Czesterek: ta, a wielokrotnie widzę wysokie różowe, co zamiast jakiegoś wysokiego biorą sobie jakieś kur#a karły zakolaki 170cm. Dziś widziałem taki śmieszny kadr, typek w podwyższonych butach ledwo był wzrostu swojej kobiety, śmiech na sali
  • Odpowiedz
@Nenciak: @Nenciak: @Czesterek: No to ja ci powiem, że jestem właśnie jedną z takich osób, które wolą niskie dziewczyny. Każda powyżej 170 mnie po prostu odrzuca, już są dla mnie za wysokie jak na kobietę i mi się to nie podoba. Preferuje takie małe słodkie przytulanki ~155cm xd. I wielu moich kumpli ma identycznie, chłopy po 190 cm, ale w ogóle im się nie podobają dziewczyny 170+ i najbardziej
  • Odpowiedz
@Nenciak: 153 przesyła buziaki!
również mnie zasmuciło to co czytam...
Nie miałam nigdy problemów ze swoim wzrostem a tym bardziej ze wzrostem ludzi wokół.
Cieszę się że trafiam na normalnych ludzi a nie ameby dla których niski wzrost jest ,,obrzydliwy''
Jakbyśmy mieli na to jakikolwiek wpływ...
  • Odpowiedz
@Rodua Nie o to chodzi, chodzi o to że wyjątkowo niskie dziewczyny mają wyjątkowo wysokie wymagania co do wzrostu mężczyzn. Im niższa tym bardziej chce mieć mega wysokiego. Usunięto mój komentarz więc napiszę jeszcze raz. 150 często mają wymagania żeby chłop miał min 190. Tylko po co? Żeby je obronił jak pyskuja? A te chłopy mają jakieś kompleksy że muszą być z mlodsza siostra?
  • Odpowiedz