Wpis z mikrobloga

Chciałem zacząć, ale pani Martyna Juszczak płci męskiej posiadająca 15 znajomych m.in. tych ludzi, na Facebooku nie ma nic innego, więc to pewnie jakiś fejk, albo multikino do nabijania polubien na stronach (zgłosiłem oczywiście profil czynem społecznym).
Będę stalkowal każdego, kto spróbuje naruszyć moja prywatność w sposób mający na celu zrobić mi pod górkę i bez zawahania wrzucę tutaj (o ile uda mi się znaleźć dane tej osoby) wszystkie informacje, jakie uda mi się znalezc. Dzięki waszym fejkowym zgłoszeniom usuniętego posta " o samobójstwie" nie spodziewajcie się, że tu się ktokolwiek w ogóle pojawi, bo komenda główna ma po dziurki w nosie wykopowych doniesień na mój temat.
Jak ktoś chce realnie pomoc, to można napisać priv, z łatwością podaje swój numer i zapraszam do rozmowy i udzielenia mi rad, jak mam postępować, bo choroba psychiczna to nie grypa i parę tabelek sprawy nie załatwi, nie potrafię się zwierzać bliskim osobom i dlatego uzewnetrzniam się na internecie.

Miłego dnia!
#przytulhejtera #probujewyjscnaprosta
Pobierz
źródło: comment_l0Zxw0HnaZHJCQ97KZUebmy8AW8Hzfnk.jpg
  • 20
@Sforza Na to się właśnie bierze tabletki, a jak ustabilizują stan, to się idzie na terapię żeby wydobyć i zwalczyc powodu schorzeń.
Nie życzę Ci, by bliska Ci osoba była chora psychicznie, z takim wsparciem to i bez odchyleń można się powiesić.
@Jestem_Tutaj Tak, umówiłem wizytę dla żony zaraz po mnie do mojej psychiatry i owa pani jej wyjaśni, co należy robić żyjąc pod jednym dachem z osobą, która ma za sobą próby samobójcze i silną autoagresje. Jeżeli nie zaakceptuje tego, to podpisze mi rozwód za porozumieniem stron. Ja sam sobie rady nie dam, a ona nie potrafi pojac że pewne rzeczy działają na mnie jak zapalnik do C4 i dopóki ktoś z autorytetem
@: lecz sie chory paychicznie czlowieku zanim zmarnujesz zycie swojej rodzinie, a najlepiej to sie od nich odizoluj bo dzieciom nie jest potrzebny jebniety tatus, chory psychicznie narkoman alkoholik