Wpis z mikrobloga

Za namową paru mirków i koleżanek, trochę też z ciekawości założyłam konto na Tinderze.
I powiem Wam, że to jest kurna...


Zero normalnych chłopaków. Same napakowane gogusie świecące gołą klatą, fani FWB & ONS, łysi bandyci lub smutne zakolaki. Jak już trafi się ktoś wyglądający na porządnego, miłego, to ma tylko 1 zdjęcie i zero opisu. Piszę pierwsza, nie jestem żadną atencyjną księżniczką, ale jak mam zagadać do faceta, który ma tylko 1 selfie? Zero punktu zaczepienia (°°
A jak już zagadam, to wymienimy po 2 wiadomości i cisza. Jak nie jesteście zainteresowani, to na #!$%@? lajkujecie?! Zbieracie matche dla atencji?! Gardzę Wami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja tu się staram, zadaję pytanie, okazuję zainteresowanie, a #!$%@? mi nie odpisują lub monosylabami.
Ugh aż zaczęłam przez Was znów przeklinać (°°

#zalesie #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 118
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: To strasznie wąski zakres! Poszerzyłabyś go o jeden w górę i zaraz byłoby lepiej, a tak to się dziwisz, że nie ma fajnych facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°) (no chyba, że promień też masz na 20 km :D)
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: Wychodzisz z bardzo błędnego założenia. To tak jakby napisać, że wszystkie laski do 23-24 są p13rdolnięte i nie myślą poważnie o życiu, co nie jest prawdą, bo są też takie, które są ogarnięte, a są takie, co mają 25-28 i bujają w obłokach. Nie znam wielu facetów 29-32, którzy od razu chcieliby już teraz dom i ślub, jednocześnie jednak są już bardziej ogarnięci. No ale kto wie, może szukasz po
  • Odpowiedz
@MatiKosa: szukam kogoś w wieku zbliżonym do mojego, bo tak. Chcę, żeby był w podobnym wieku, ot co. Żebyśmy razem mogli poznawać nowe rzeczy, uczyć się życia, niepotrzebny mi opiekun. Nie szukam imprezowego studenciaka. Chcę kogoś podobnego do mnie- stroniącego od alko i klubów, inteligentnego, ambitnego i dojrzałego, z dobrą pracą (bo ja taką też mam, nie zamierzam nikogo utrzymywać).
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: To co piszesz to same sprzeczności :) Z jednej strony chcesz faceta: ogarniętego, porządnego - z drugiej szukasz pośród rurkowców 24-26 z pędzlem na głowie i dziwisz się, że znajdujesz jakieś gołe klaty, ONSy. A co się spodziewałaś, gościa ze stanowiskiem seniora/experta w wieku 25 lat? :D Wszak u większości to dopiero początek kariery, więc sukcesy zawodowe z reguły ujawniają się raczej 27-30+ (pomijając bardzo zdolne wyjątki, ale tych jest
  • Odpowiedz
@MatiKosa: gdzie wspomniałam, że szukam rurkowca z pędzlem w wieku 24-26? Mówiłam, że szukam w przedziale 24-28. Nie mówię, że ma być CEO, hellou. Ale żeby jednak miał stabilną pracę za więcej niż średnia krajowa. Mam prawo wymagać tego, co sama mam.
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: Nigdzie, ale szukanie dojrzałego faceta @24-26 z dobrą pracą może być jak szukanie igły w stogu siana ;D Ale tak jak mówiłem, gg gl hf, jesteś dziewczyną, więc w dzisiejszych czasach nawet pomimo takich wymagań masz szansę trafić :D
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: Gratuluję bycia młodą, dojrzałą i z dobrą pracą, takich 23-25 latek nie widziałem wiele w życiu :] Ps., jeśli szukasz od 180 cm+, to pamiętaj, że 179 cm też może być spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MatiKosa: szukam od 175cm ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama mam 170cm, nie chce byc nizsza od faceta, fajnie byloby moc tez czasem zalozyc szpilki ( ͡° ͜ʖ ͡°) wielkoluda nie chce, nie zamierzam do niego podskakiwac ''halo, slyszysz mnie? ziemia do mirka! halo!''
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: To i tak jesteś lepsza od tej mojej koleżanki, ona to 167 chyba i polowała na 180+, więc akurat to wymaganie całkiem rozsądne, ale to to bez problemu, średnia u facetów teraz 179-180, więc ciężko jest trafić niższego. Masz pod tym względem dużo łatwiej ode mnie, bo ja przy 190 to też bym wolał 170-173+, najlepiej 176-180, ale takich to niewiele jest, a przy niższych to się czuję dziwnie, jak
  • Odpowiedz
@MatiKosa: Dokładnie.Ja przy niskim facecie czuję się jak godzilla, jego koleżanka, nawet szpilek nie założę. Mam bekę z różowych krasnali, które chcą wysokiego chada( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nuuskamuikkunen: Ja właśnie często widzę te wysokie laski 175-180 z facetami o ich wzroście lub ciut wyższymi/niższymi. Np. widuję takiego dawnego znajomego, może 176-177cm, z brunetką 178-179 cm ;d A z kolei te niskie po 160-165 często mają tych dryblasów 185-190, co za dysproporcja i zabieranie facetów tym wysokim laskom :D
  • Odpowiedz