Wpis z mikrobloga

Po 3 tygodniach bezkresnego oceanu i długiej redzie w końcu wyszedłem na ląd. Brazylia jest niesamowita i zawsze lubię tu wracać. Zwiedzanie takich krajów okiem marynarza, zwłaszcza tych mniej turystycznych miejsc wygląda nieco inaczej. W ten sposób zacząłem dostrzegać jak tutaj żyją lokalsi.
A teraz mam zamiar nażreć się churrasco i niechaj caipirinha leje się literami! Ahoj!

Na zdjęciu plaża w São Luìs ( ͡ ͜ʖ ͡)

#kuchcikmorski #podrozujzwykopem #podroze #brazylia #czujedobrzeczlowiek
Pobierz Tryggvason - Po 3 tygodniach bezkresnego oceanu i długiej redzie w końcu wyszedłem na...
źródło: comment_r1gIQMW62OVZo9WPFk3FOKCC8BOmltiX.jpg
  • 16
@Tryggvason: i zapomniałeś- trzeba nie wychodzić. No i oczywiście normalka to fakt, że chodzą po ulicach i ojebują bezczelnie innych i postronni tym się nie przejmują. Nikt nie zwraca na to uwagę, super kraj kuhwo.
@Lorenzo_von_Matterhorn jakieś przykre doświadczenie u kolegi ? Brazylia to niebezpieczny kraj, tak jak i inne w Am Pd. Wychodząc tam na miasto będąc gringo zawsze jakoś ryzykujesz ¯_(ツ)_/¯ Ja już byłem w wielu miejscach na tym kontynencie, nawet w mrocznych fawelach nocą i jeszcze nic przykrego się nie zdarzyło, a nawet przybijali piony i się pytali czy przypadkiem nie gram w nba xd
@Lorenzo_von_Matterhorn malo mi to mówi . widocznie byłeś łatwym kąskiem i wyglądałeś na typowego turystę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nawet w Meksyku poznałem gościa, całego w tatuażach, który należy do jakiegoś gangu i strzelilem z nim browarka ¯_(ツ)_/¯