Wpis z mikrobloga

No i oddałem do sklepu Powerbeats Pro, na szczęście się zgodzili. SONY WF-1000XM3 rozkładają tamte słuchawki pod niemal każdym względem, doskonały bas na którym mi zależało (taki zdecydowanie mocniejszy, żeby łamał kark), pasywna redukcja szumu plus ta aktywna to magia chociaż ja jeżdżę na rowerze więc raczej tego nie będę używał bo mnie w końcu coś zabije. Ok 5-6h czasu pracy w cyklu mieszanym, trochę rozmów i muzyki no i ma fastcharge, od 10% do 50 w ok 10 minut więc akceptowalnie. Próbowałem je zagiąć i wywołać jakieś zakłócenia na wysokich i niskich pasmach ale tego nie udało się zrobić, grają naprawdę nieźle. Aplikacja to podstawa bo jest masa rzeczy do personalizacji dźwięku, jest google assistant, Siri więc można wydawać polecenia. Brak mi tylko płynnego przełączania się pomiędzy jabłkami tak jak ma to miejsce ze słuchawkami od Apple no i trzeba sobie wyrobić pamięć mięśniową do tych paneli dotykowych. Jak ktoś szuka prawdziwie bezprzewodowych, dobrych i "basowych" słuchawek to sony ma świetny model.

#sluchawki #smartfon #audioboners #sonywf1000xm3
PeterPolska - No i oddałem do sklepu Powerbeats Pro, na szczęście się zgodzili. SONY ...

źródło: comment_CcQ04ylFQsDTG7luDXfu81vNjmaaixts.jpg

Pobierz
  • 23
@panzerfucker: To nie prawda, używam bezprzewodowych słuchawek od listopada i nigdy ich nie zgubiłem, z airpodsami biegałem i jeździłem na rowerze, z powerbeatsami to samo no i z tymi od sony jest identycznie. Wystarczy dobrać odpowiednie końcówki i nie ma opcji żeby wypadły.
@dafcior: Mają bardzo dobry ANC, trzeba sobie tylko dobrać właściwe końcówki, to jest bardzo ważne. Pasywna redukcja też jest bardzo dobra. Korzystam z FaceTime audio i na początku miałem problem ze zniekształconym dźwiękiem (rozmówca mówił o głosie robota) ale usunąłem z urządzeń bt i sparowałem jeszcze raz i działa bez żadnych kłopotów.
@dafcior: Ponieważ jestem zakładnikiem jabłkowego terroru to sporadycznie paruje je z makiem, jakość dźwięku którą otrzymuje mój rozmówca jest niezła ale airpodsy pod tym względem są lepsze. Do konferencji zwykle poleca się jakieś plantronicsy, logitechy itp. To są dobre słuchawki na rower ze świetną izolacją (co jest też bardzo niebezpieczne i już miałem tego dowód) i głębokim basem.
@PeterPolska: Jak spisują się te słuchawki po dłuższym użytkowaniu? Trochę się na nie spociłem, a z niemal każdej strony słyszę wyłącznie głosy zachwytu.
@mq1: Jest dobrze ale nie idealnie. Używam ich z iphonem xr i na starcie nie mam obsługi aptx hd ale za to jest aac no i jakoś to gra. Długi czas pracy na baterii w porównaniu z airpodsami i podobny do beats. Absolutnie kluczowe jest dobranie właściwych końcówek bo ANC nie będzie działało optymalnie a i wypaść będą mogły. ANC to dla mnie kluczowa funkcja i jest dobrze, szczególnie tryb redukcji
@PeterPolska: Dzięki! Mnie w sumie najbardziej interesuje dobra jakość odtwarzania, długi czas pracy i ANC – podobno w tym segmencie ciężko o lepsze słuchawki. Sony do tego daje teraz rozszerzoną gwarancję, więc chyba jednak się skuszę.
Mniej więcej w listopadzie kupiłem AirPods Pro i tamte odłożyłem a potem sprzedałem. Generalnie ok, świetny bass i ANC ale trochę za duże i nie przełączały się tak łatwo jak AirPods. Ja polecam.
@PeterPolska: Siema, wygrzebałem Twój post googlujac „Powerbeats pro wykop” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stoję przed zakupem i rozwazam wszystkie trzy modele słuchawek o których wspominałeś w tym poście. Czy dobrze doczytałem ze koniec końców przerzuciłes się na AirPods pro?

Najbardziej byłem nastawiony na PowerBeats Pro. Używałem przez pare lat BeatsX i były i spoko i myslalem jako kontynuacje. Po Twoim pierwszym opisie troche zwątpiłem.

Czy AirPods Pro
@Buntro: Mój znajomy ćwiczy na siłowni z WF1000XM3, kolejny biega z Airpodsami Pro. Obaj nie mają problemów z wypadaniem ich z uszu ale to trochę kwestia szczęścia bo są po prostu kompatybilni z tymi słuchawkami. Mimo to ja bym polecał do aktywności sportowych Powerbeats Pro bo mają najlepszy grip. Ja używam Airpodsów Pro i nie ma opcji bym je zmienił na coś innego.