Wpis z mikrobloga

Kto tak jak ja codziennie rano żre płatki owsiane na 1000 sposobów? :)

Dawno tu nie pisałem.. Co nowego u mnie? #!$%@?łem sobie nogę(4 palce pocięte) w jeziorze na butelce.. nie wrzucajcie butelek do wody!!!

Biceps nadal trochę pobolewa.. + noga = do końca tygodnia albo trochę dalej nie będę mógł ćwiczyć :(((

na koniec rozluźniający wałeczek polskiego mistrza ciętych sampli :D

Szerokości w plecach dla wszystkich ;]

#silownia #mikrokoksy #roknasilowni #rap #cietesample
  • 9
@Sarza01: Nie taguj jako roknasilowni jeśli nie podajesz wyników czasowych, potem jakieś problemy ze skryptem wychodzą. Mi się już płatki owsiane przejadły, teraz dobijam węgle waflami ryżowymi z dżemem/marmoladą <3 ! :D
@Sarza01: Mi tam wchodzą płatki owsiane jak złoto, mogę je nawet same jeść (tzn nawet jem jak po 1 posiłku idę na siłownie :)) )

Inne sposoby:

- z cynamonem, z przyprawą do piernika

- z jabłkiem

- z żurawiną suszona

- z suszonymi morelami

- orzechy włoskie (rzadko tak jadam)

- migdały (jeszcze rzadziej)

płatki oczywiście na wodzie ;)
@Sarza01: najlepszy sposób na dobre śniadanie, jaki znam, to zmielenie płatków owsianych i zrobienie z tego placków, a potem posmarowanie ich serkiem homogenizowanym. 1000 kcal bez problemu i wmuszania w siebie jedzenia.
@WlasciwosciBetonu: @Lanza:@ktoszpolnocy: @energy19: ja dziś po taniości z łyżeczką cukru.. oczywiści górskie(najlepsze) zalane wrzątkiem.. często też wrzucam czekoladę na dno i się fajnie rozpuszcza.. no oczywiście z żurawiną lub innymi suszonymi owocami też zajebista.. można też do omletu dorzucić..