Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podczas czytania pewnego wpisu, przypomniała mi się mega cringe sytuacja. Kiedyś facet po randce z #tinder poprosił mnie o Feedback!!! Taak, dobrze czytacie xD Typ wysłał mi normalnie ankietę i miałam mu odpisać co poszło nie tak xD
Błagam faceci, nie róbcie tego.

Czasem po prostu nie zaiskrzy, co nie? Po co drążyć temat. Między mną, a nim nie zaiskrzyło, nie było żadnego pożądania, gadka słaba i facet wygladal inaczej niż na zdjęciach.

Zaiskrzy albo nie zaiskrzy. Po co drążyć temat? Chyba sami widzicie czy jest chemia? Ja mam tak, że albo od początku jest chemia i wszystko idzie sprawnie, albo nie ma żadnej chemi i się żegnamy, szukamy dalej.....

#tinder #niewiemjakotagowac #randki #przegryw #rozowepaski #randkujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 13
@LowTestBoi można być bardziej atrakcyjnym ale pracuj chłopie nad sobą i swoimi zainteresowaniami a nie nad tym co Ci randomowa laska z Tindera zasugeruje. O dbaniu u siebie nawet nie wspomnę bo to chyba podstawa. No i bierz pod uwage, że nie ma opcji żeby mieć 100% skuteczności. Albo jest chemia albo nie. Trzeba się z tym pogodzić