Wpis z mikrobloga

#perelkizespotted
Tak jak obiecałem wczoraj, postuje tekst, który wywołał na spotted tąpnięcie. W komentarzu najlepsze komentarze :D

Jak szukałem wczoraj tego to przypomniałem sobie, że było u nas sporo takich triggerów, np z bombelkami, gdzie madki jeszcze bardziej odpalały sie w komentarzach, ale nie tylko, bo był hejt na wytatuowanych itp. Jak Wam sie ta odskocznia od wiadomości spodoba, to bede takie triggery też postował razem z komentarzami. W sumie to nawet wspólnie z wami można opracować jakiś trigger i wrzucić na strone xD

#madki #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow
s.....r - #perelkizespotted
Tak jak obiecałem wczoraj, postuje tekst, który wywołał ...

źródło: comment_8AYE3r26X5kRXCExQqBvce27IPoP616T.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@wrzod121: to może warto podjąć próbę stopniowych zmian tych norm kulturowych i społecznych. Tyle się tu naczytałam jak to te złe #p0lki patrzą tylko na wygląd a w tym poście #!$%@? się dokładnie to samo w drugą stronę
  • Odpowiedz
@lama_lama: Dobra, po kolei. Sam świata nie zmienisz, ja też nie, mam szczerą nadzieję, że jednak te normy kiedyś się zmienią na lepsze, ale to bardzo złożony i trudny proces i zależy od bardzo wielu czynników.

Tyle się tu naczytałam jak to te złe #p0lki patrzą tylko na wygląd a w tym poście #!$%@? się dokładnie to samo w drugą stronę


Problem jest taki, że od małego wmawia się nam, że
  • Odpowiedz
@shitstormer: to jakaś marna imitacja prywatnego detektywa. Szanujący się profesjonalista nie weźmie takiego zlecenia, bo raz jest śliskie, dwa gówno zarobi, trzy jego klient #!$%@? ugra z takimi dowodami w sądzie. I co, będzie świecił oczami i jego biznes, że zyskał jakieś anonimowe wpisy typa, który na troll koncie przez VPN wypisywał głupoty? xDDD
Ja wiem, że to niewdzięczny kawałek chleba i słabo opłacany, sam mam licencje, ale do #!$%@? xDDDD
  • Odpowiedz
@shitstormer: to jest swietnie pokazuje, że w Polsce to polce nic nie można zarzucić xD jak jakaś kasta a od faceta się cały czas wymaga. Jestem w związku z dziewczyną ale obaj o siebie dbamy, bo chcemy być dla siebie atrakcyjni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wrzod121: właśnie chodzi o to "wmawianie od dziecka". Mój były miał trochę nadwagę, średnio co kilka miesięcy brał się za dietę i ćwiczenia, bo uważał, że ja jestem taka szczupła, więc on też chce schudnąć "żeby bardziej do mnie pasować". Przy czym wyglądało to tak, że poćwiczył intensywnie przez dwa tygodnie a później wracał do starego trybu życia. Za każdym razem powtarzałam mu, że podoba mi się taki, jaki jest i
  • Odpowiedz
@lama_lama: Nie wiem, u nas się wmawia, że jak będziesz miał fajny charakter, to laski będą na Ciebie leciały, a potem w realnym życiu dostajesz kopniaki w ryj pokazujące, że to tak nie działa xD
  • Odpowiedz
@ProResHq z ust mi to wyjales. Jedyne niezadbane matki jakoe znam to takie z którymi szybko zerwalam kontakt bo o wszystkiw aspekty nie dbaly i lezaly do gory tylkiem i byly zainteresowane samymi przyjemnosciami.
Za to na prawde duzo znam dziewczyn ktore po ciazy ogarnely sie. Jeden przypadek jest jawet w stylu ze przed ciążą bylo zdziwienie ze ktokolwiek chcial ja dotknąć, a po ciąży zadbana kobieta, ogarniajaca wszystko w taki sposob
  • Odpowiedz
@shitstormer: Piękna akcja ale przyczepię się bo niektóre marsjańskie kratery prawdopodobnie zawierają wodę ( np.w postaci lodu) a Adriatyk jest raczej mizernym przykładem jeżeli chodzi o pofalowane morze.
  • Odpowiedz
@wrzod121 chyba kinder bueno a nie hashimoto. Przy odpowiednim leczeniu, dbaniu o zalecana aktywność fizyczna, nawet nie trzeba wielu wyrzeczeń i chudnie sie jak normalna osoba. Na praktykach mialam dwie dziewczyny z hashimoto i jedyne z czym miały problem to zajscie w ciążę.
Za to mam wrażenie ze hashimoto staje sie automatyczna wymowka jak przekroczysz 90kg i w przerwie od zagryzania kurczaka z kfc, wpierdzielasz mcwrapa.
W pracy mam dziewczynę ledwo sie
  • Odpowiedz
@ProResHq: chyba nie, 90%ktore znam jada po jednej linii, splodzic i czekac az zarcie facet im przyniesie, a tylko socjal dobry wyczuj, a na wiosce aparatki, jedz do raichu popracuj 2 miesiace daj zapylic, pozniej szybko do domu, do mamusi, i kij z tym ze bolag z ryja jak tur, wazne ze kindergeld leci i alimenty, nie wazne, uk, nl, de, dk, taktyka jest jedna"na #!$%@? robic" druga strona nie lepsza
  • Odpowiedz
@RudyPedau: Moja siostra właśnie też ma hashimoto, ja sam z jej często mówię, że w życiu bym nie pomyślał, że jeszcze niedawno w ciąży była, co z tego co widzę po jej reakcji, napawa ją dumą. Doceniajmy ludzi, którzy nie są leniwymi bulwami.
  • Odpowiedz
@shitstormer: takie ciężkie zajęcie dbać o siebie i zajmować się dzieckiem, widzę jak siedzą godzinami madki pod blokiem, a dzieciak puszczony na plac zabaw, a one tylko ploteczki zamiast kurna wskoczyć w dresik i jakieś przysiady czy coś jak sie dziecko bawi. Ostatnio takie siedziały jak się dzieciaki bawiły i narzekały jak to one czasu nie mają poćwiczyć, dbać o forme, bo dziecko, bo obiad dla męża, a obok kurna siłownia
  • Odpowiedz