Wpis z mikrobloga

Szanowne przegrywy
Wróciłem dzisiaj z wyjazdu do całkiem luksusowego hotelu (600 zł za dobę, pokój przegrywowy jednoosobowy)
Oszczędzałem w cholerę długo żeby zobaczyć jak spędzają wakacje ludzie o zasobności portfela znacznie większej niż przeciętny janusz kowalski
Wnioski są proste:
Nie ma nic lepszego dla przegrywa niż posiadanie pieniędzy. Mimo mojego ryja, braku firmowych ciuchów, braku umiejętności społecznych nikt nie zwracał tam na mnie uwagi a obsługa oczywiście była miła do granic absurdu.
Ludzie którzy normalnie nawet by na mnie nie spojrzeli (ew. podeptali biedaka) zawsze elegancko kłaniali się w windzie z uśmiechem mówiąc dzień dobry, 2x miałem sytuację że julka będąca najpewniej na wakacjach z rodzicami (15-16 lat na oko)
sama się uśmiechnęła (przypominam o swoim dziwnym ryju) ewidentnie wyczuwając że skoro stać mnie na pobyt w takim hotelu to muszę być dzianym gościem.
Będąc w parku wodnym (który jest częścią hotelu i na który każdy ma odpłatnie dostęp, goście hotelowi oczywiście wjazd za darmo) miałem okazję zapoznać różowy pasek (oceniam 6.5\10 może nawet 7/10) który nie mógł poradzić sobie z bramką która wpuszcza lud na basen, podbiłem w swoim eleganckim białym szlafroku hotelowym i pomogłem jej (i jej rodzicom) ogarnąć skomplikowaną maszynę xD
Karolina (tak miała na imię) szybko podłapała temat i właściwie sama zaczęła temat, oczywiście pytała czy jestem gościem w hotelu, na ile przyjechałem, czy sam no i oczywiście szybciutko chciała wyczaić skąd mam kasę na taki wyjazd więc starała dowiedzieć się jakim fachem się trudnię (naściemniałem że prowadzę firmę z ojcem i wynajmujemy samochody xD)
Trochę pogadaliśmy, dała mi nr. telefonu i gdy moje #!$%@? wzięło górę uciekłem na obiad
Oczywiście nie zadzwonię do niej bo wiadomo że to co jej powiedziałem mija się z prawdą.
Tak czy inaczej pieniądze znacznie ułatwiają wyjście z przegrywu a właściwie same starają się z niego wyciągnąć

#przegryw
Pobierz SmutnyRopuch - Szanowne przegrywy 
Wróciłem dzisiaj z wyjazdu do całkiem luksusowego...
źródło: comment_t2RCFmLtHCJITLMLHv1uNYVBXBb8y4b6.jpg
  • 7