Wpis z mikrobloga

Brat wysłał mi zdjęcie listu, który dzisiaj przyszedł z prokuratury. W domu będę dopiero w poniedziałek i wtedy zobaczę go na żywo. Niemniej jednak czuję się zobowiązany pokazać odmowę wszczęcia postępowania.
Pisałem o tym miesiąc temu: Link
#teczowepaski #lgbt #homoseksualizm #neuropa #gayisok #lublin #patologiazmiasta #patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_zhinEdDtvjgefIr2qJxsstq68XF8LeVc.jpg
  • 147
@Cukrzyk2000: tak to działa w lewicowym (socjalistycznym) kraju - po co ma się policja zajmować jakimiś PETENTAMI, przecież to nie KLIENT - i tak musi mu zapłacić (w podatkach) czy go oleje czy też nie.

Podziękuj swoim kolegom z lewej strony za taki stan rzeczy.
@Cukrzyk2000: moj brat zostal pobity, leżał w szpitalu i tak jak sie domyslasz wszyscy byli nie winni.
Współczuję bratu. Niezależnie od tego czy ktos ma inne poglądy niz ja - ma takie samo prawo do życia jak ja.
Ubolewam nad tym, ze tamten czlowiek ma gowno w glowie a sluzby porzadkowe maja to tam gdzie wszystkie inne sprawy.
Wspolczuje bratu ze przekonal sie o tym na wlasnej skorze
pisz do TVN, serio. Raz, że wydaje mi się, że teraz to jedyna stacja, która podejmie taki temat


@whiteglove: gdyby był Romem i go Polak pobił, to miałby reportaż jak w banku. Chociaż tutaj też temat po lini i na bazie, będzie można dokopać nietolerancji...
@decentralizacja: tak to dziala jak 30% spoleczenstwa masz obsiany patologia, ktora nie rozumie ze przemoc jest domena degeneratow a nie przedstawicieli cywilizowanego kraju!


@eARLq3: niby też, ale nie ma żadnego kraju bez przemocy. natomiast dziedziny życia które "załatwia państwo" to są te najbardziej badziewnie zrobione
l)@decentralizacja: jasne ze nie ma, tylko procent degeneratow jest duzo mniejszy I wiekszosc zachodnich spoleczenstw wie jak sie zachowac.
Nie mowie o pijackich spinach w weekendy, tylko o tym ze zolnierz Wojska Polskiego zachowuje sie jak zbir!


P.S. To panstwo to kpina na nasze zyczenie!
@Cukrzyk2000: Strasznie mi przykro z tego jak Cię potraktowano. Serio, aż brak mi słów, po pierwsze jakiś patus Cię nęka, a po drugie prokuratura ma wyjebke na groźby karalne i naruszenie nietykalności. Czy serio musi wydarzyć się tragedia, żeby policja i prokuratura zaczęły wykonywać swoją prace :( nie bardzo realnie mogę Ci pomoc, nie mam znajomosci w sadach, prokuraturze ani telewizji, ale serdecznie życzę Ci, żeby ta sprawa jednak zakończyła się