Wpis z mikrobloga

Współczuje Ci, że ty też musiałeś się zderzyć z tym systemem. Nawet jakby prokurator wszczął postępowanie to musiałbyś brnąć przez bagno zwane polskim sądem. Powodzenia w dalszych bataliach, spróbuj to nagłośnić, ponieważ jak sprawa zrobi się medialna to państwo potrafi działać zaskakująco ekspresowo.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: czułem się podobnie zażenowany jak ty gdy zgłosiłem skargę na dwóch policjantów do biura spraw wewnętrznych policji, którzy mi grozili i złamali chyba kilkadziesiąt przepisów. Połowę kontroli nagrałem, było wszystko tam słychać co do mnie mówią (groźby także). Komendant przekazał sprawę do prokuratury, a prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania... chlew obsrany gównem
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Weź pod uwagę, że żyjemy w Polsce - niekoniecznie tolerancyjnym kraju. Ja gdybym był homo to bym się z tym nie obnosił a trzymał w tajemnicy. A skoro jakiś obcy gość ma o to do Ciebie spinę, tzn. że z tym się obnosiłeś, mam rację?
  • Odpowiedz
@Przekopowiec:
Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa
Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
  • Odpowiedz