Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo 18lvl prawik here i tak myślę nad pójściem nad #divyzwykopem bo z moim wzrostem to jedynie mogę szukać sobie w podstawówce (170cmXD) przecież się nie doczekam tej "jedynej" bo to zwykły mit. U mnie wszystkie dziewczyny które są ok są pozajmowane więc raczej bez szans i jedyne wyjscie to #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 52
SamotnyŻniwiarz: @Magadanka: czemu kobiety to tak bezmyślne zwierzęta? Jakie normalne kobiety? Myślisz, że dając mu fałszywą nadzieję, że znajdzie coś bez trzech g#wniaków w tym dwóch czarnych mu pomagasz? Napisz prawdę, że kobieta to może co najwyżej pokochać jego kasę, to może chłopak się ogarnie. To co zrobiłaś jest po prostu podłe.
Tak, kobietynie kierują się wzrostem: nie liczy się czy facet ma 178 czy 187,byleby nie było wstydu przed
@Magadanka: proszę przestać, albo doprecyzować, że te rzeczy jeśli już to będą miały znaczenie w trwającej już relacji (i to i tak dla mało kogo w obecnych czasach).
Nie ma najmniejszego znaczenia jaki OP ma charakter i pasje, jeżeli jest od wejścia skreślony przez wygląd (tu wzrost), bo po prostu nikt się o tym nie przekona bo nie będzie miał jak.
Co do tego, że normalne nie patrzą na wzrost -
@TestoDepot: Twój wybór jeżeli skreślasz też takie kobiety o takich cechach

Może się jednak zdarzyć że spodoba się Tobie kobieta właśnie z krótkimi włosami albo niższa- ot, wpadnie w oko( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co wtedy? Zignorujesz bo masz takie preferencje? Nigdy nie mów nigdy :)

Poza tym chciałam napisać że dla kobiet niekoniecznie liczy się tylko wysoki wzrost a ponadto patrzą też na charakter- nawet przy
nawet przy pierwszych spotkaniach czy rozmowie


@Magadanka: rzecz w tym, że wielu mężczyzn nawet nie ma szansy na żadne spotkanie bądź rozmowę bo na pierwszy rzut oka przez wygląd trafiają do wielkiego worka z napisem "NIE"

Co mi po przystojnym mężczyźnie skoro jest pusty? Lubię mieć o czym porozmawiać z facetem- to jest ważne a nie ile ma wzrostu czy w portfelu xD


@Magadanka: jednak musi ci się ktoś podobać
rzecz w tym, że wielu mężczyzn nawet nie ma szansy na żadne spotkanie bądź rozmowę bo na pierwszy rzut oka przez wygląd trafiają do wielkiego worka z napisem "NIE"


@TestoDepot: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

preferencje np. takie że facet zaczyna się od 201cm to choćby ktoś inny był zajebisty z charakteru to to nie sprawi, że danej osobie coś się przestanie podobać i te preferencje zmieni


@
CharyzmatycznaFranca: To nie tak, że nikogo nie znajdziesz, ale pula jest bardzo ograniczona. Wiele spotkań skończyło się na pierwszym, bo byłem zbyt niski. W którymś momencie przestajesz się przejmować, bo i tak nie masz nad tym kontroli. W końcu coś się trafi, ale to bardzo kiepska inwestycja czasowa.

Zaakceptował: sokytsinolop