Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo 18lvl prawik here i tak myślę nad pójściem nad #divyzwykopem bo z moim wzrostem to jedynie mogę szukać sobie w podstawówce (170cmXD) przecież się nie doczekam tej "jedynej" bo to zwykły mit. U mnie wszystkie dziewczyny które są ok są pozajmowane więc raczej bez szans i jedyne wyjscie to #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 52
@czlowiek_smiec po prostu pokazuje ci absurd twojego myślenia, bo to tak serio nie działa. Jak dziewczyna serio będzie bardzo bardzo niezadbana to nikt jej nie będzie chciał XD ale już powiedzmy, ze jest tak, jak myślisz Ale ona nie chciała brzydkiego incela, ona chciała ładnego kolegę, raczej każdy dając już pieniądze za seks wolałby ładniejsza osobę
* Kolegę lub randomowa osobę, a raczej randomowa osobę bo o to tu chodzi, sorka
@czlowiek_smiec nie będę się bawić w debila i robić fejk kont na aplikacji, gdzie ludzie szukają realnych ludzi i relacji.
Alw wracając do tematu, było o tym, że partnerka mówi że była na męskich dziwkach w wieku 18 lat. No, No to raczej nie chciałbyś być z osobą która takie coś zrobiła. I uwierz, że żadna ogarnięta kobieta nie chciałaby być z mężczyzną który był na dziwkach XD