Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo 18lvl prawik here i tak myślę nad pójściem nad #divyzwykopem bo z moim wzrostem to jedynie mogę szukać sobie w podstawówce (170cmXD) przecież się nie doczekam tej "jedynej" bo to zwykły mit. U mnie wszystkie dziewczyny które są ok są pozajmowane więc raczej bez szans i jedyne wyjscie to #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 52
  • Odpowiedz
@grozny-mis-powrocil i takich ludzi po prostu nie szanuje XD i nie trzymam z nimi kontaktu, po co mam trzymać kontakt z kimś kto nie umie trzymać swojej cipy lub penisa w spodniach ani nie ma do siebie szacunku? I 3/4? Tobie radzę przestać oglądać amerykańskie filmy akcji/komedie z bogatymi mężczyznami w rolach głównych.
  • Odpowiedz
@Rzwk: A czy ja gdzieś o sobie pisałem? xDD Ja nie mam z tym problemu, bo mam #!$%@? na opinie innych, ale z 90% facetów nie mówi o tym. Wiem z garsoniery, bo często lurkuje to forum
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: oczywiście, że idź, nie słuchaj świętojebliwych. Warto, byłem w takiej samej sytuacji jak ty (nawet 185 wzrostu nic nie dało i tak) i poszedłem się pozbyć prawictwa na divy jak miałem 18 lat. Jeśli wybierzesz dobra dive (sprawdź garsoniere) to nie pożałujesz, nie oszczędzaj też na pierwszym razie, może akurat będziesz fajnie wspominał. Musisz tylko wiedzieć, że jeśli za pierwszym razem ci się spodoba, to najprawdopodobniej będziesz wracał, mi już
  • Odpowiedz
przykre keidy dominują nad rozsądkiem i szacunkiem do siebie.


@Rzwk: po pierwsze skąd wniosek że dominują nad czymkolwiek?
Po drugie - co tutaj jest wbrew rozsądkowi? Chłopak nie ma powodzenia, a jest w wieku takim, że czuje że ma ochotę zacząć życie seksualne. Ma się męczyć i go nie zaczynać, nie zaspokoić się w imię czego? Tylko dlatego, że nie ma powodzenia? To by było głupie i to jeszcze jak.
Po
  • Odpowiedz
@TestoDepot po prostu uważam ze z szacunkiem do siebie idzie to, komu się "oddajemy". Jeśli są to randomowe osoby no to XD ale to wciąż moje zdanie, każdy ma w innym miejscu granicę szacunku do siebie, to nie zmienia że ja ją mam w tym miejscu i wg niej mierzę. Seks, jak dla mnie, to owszem przyjemność, ale przede wszystkim akt miłości i zaufania do drugiej osoby, czuję się dobrze z tym
  • Odpowiedz
@Rzwk: jestem jeszcze w stanie zrozumieć że możesz nie chcieć partnera, który korzystał z usług ale nie rozumiem jakie to ma znaczenie czy np. jakiś twój znajomy by korzystał to ty nagle nie chcesz kontynuować znajomości XD - znajomy, nie potencjalny facet, bo tak zrozumiałem z fragmentu:

po prostu nie czuję żeby to była osobą z którą chce się zadawać
  • Odpowiedz
@TestoDepot dobra, trochę źle napisałam XD nie skończyłabym znajomości, po prostu nie postrzegam takich osób najlepiej i będę średnio nastawiona, ale jeśli okażą są się ostatecznie spoko to ciul mnie będzie jzu obchodzić ci tam robią. Aktualnie moja współlokatorka po prostu się puszcza za kasę i po prostu staram się udawać że wcale nie słyszę co chwilę o jej życiu łóżkowym, wtedy jest do zniesienia XD Tacy ludzie to nie jest po
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania nie słuchaj kobiet, które wypowiadają się na ten temat. Zdecydowanie idź na divy, ale z własnego doświadczenia polecam iść na masaż. Jak jesteś nieśmiały to nie będziesz się tak denerwował bo możesz być w 100% bierny, druga sprawa dobre masażystki nie są tak drogie jak dobre divy i po trzecie nie są tak zmanierowane, często atmosfera podczas spotkania jest dużo lepsza. Jeśli mieszkasz w małym mieście to polecam specjalnie w tym
  • Odpowiedz
@Rzwk I uwierz, że żadna ogarnięta kobieta nie chciałaby być z mężczyzną który był na dziwkach XD


To ciekawe bo każda kobieta z którą sypiałem wie że regularnie uprawiam też seks z prostytutkami i nie mają z tym problemu. Co więcej, cała moja rodzina oraz najbliższe otoczenie wie że chodzę na dziwki włącznie z mamą i też nikomu to nie przeszkadza. Z żadną kobieta nigdy tak dobrze nie spędziłem czasu jak z
  • Odpowiedz
najbliższe otoczenie wie że chodzę na dziwki włącznie z mamą i też nikomu to nie przeszkadza.


@Soothsayer: same here

nigdy tak dobrze nie spędziłem czasu jak z "dziwka" gdzie mogę się zwyczajnie od pierwszej minuty spotkania odprężyć zamiast przez 2 tygodnie starać, stresować i #!$%@?ć szajs aż księżniczka zadecyduje czy jestem godzien ujrzeć jej cipe.


@Soothsayer: nic dodać nic ująć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
XD 170 cm i nie masz szans

Mój chłopak ma 165cm, ale tak, tak, wzrost jest winą, zdecydowanie. Wmawiajcie sobie.

Serio, jak chcesz kogoś znaleźć to roksa to zły pomysł, pomyśl o przyszłej partnerce. Raczej wstyd powiedzieć, że byłeś na #!$%@?, co?

@Rzwk: czemu wstyd? A jak wy sie ruchacie jak popadnie i macie np 10 partnerow do 2 faceta to niby mniejszy wstyd?
  • Odpowiedz