Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z #seks a raczej jego niedomiarem bo 3x/mies to za mało.

Otóż wnioski są takie, że moja #rozowypasek ma po prostu niski popęd. Przez dwa lata #!$%@?łem jakiś szajs by przywrócić ogień sprzed kilku lat ale bezskutecznie. Schudłem, uwodoczniłem mięśnie, byłem gentlemanem, byłem chamem, robiłem push&pull, emocje, randki, restauracje. Umocniłem jedynie jej więź psychiczną ale seksu to nie zmieiło. Ona po prostu tak ma.

I chyba się poddaje, choć to błędne koło bo braki nadrabiam fapczeniem w sumie codziennym i potem trakcie seksu nie mam w sumie frajdy. Podejrzewam, że ten temperament mógłby sie zmienić, gdyby przyszedł ktoś inny, choć w sumie moja różowa nigdy się nie masturbuje ani nie znosi seksualnych podtekstów. Nigdy nie reaguje na seks sms, działa to na nią anty. Ogólnie gadanie o seksie ją wyłącza. Spermy też się brzydzi. Wytrysk tylko do gumki albo na moją klatę. Lipa. Na cycki fuj, w usta fuj, gdzie indziej ble. Dzieci też nie chce bo obleśne jest dochodzenie do środka. I tak mija mi czas. Łączy nas tak wiele... poza seksem.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 10
  • Odpowiedz
Porozmawiaj z niaj szczerze na temat swoich potrzeb i powiedz jej jasno że jeśli facet nie ma czegoś w domu to prędzej czy później znajdzie to poza domem. A jak bardzo ją kochasz i niechcesz nic zmieniać w swoim życiu prywatnym to znajdź sobie jakąś młodą dupeczke do posuwania i bądź dzielny. Dziel swoje życie na miłość, obowiązki i potrzeby. Pozdro
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Bo z punktu widzenia niebieskiego ważne są cztery zasady, o których albo nie wiesz, albo zapomniałeś.
Zasada 1 - musi mieć kobietę, która zadba o jego dom, dzieci, sprawi, że z przyjemnością usiądzie w fotelu po całodziennym pracowitym dniu,
zasada 2 - musi mieć kobietę, z którą będzie mógł pójść na mecz, na piwo do pubu, z która pogada o samochodach i formule 1,
zasada 3 - musi mieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja Różowa umie rozmawiać o seksie tak po prostu bez podtekstu? Jeśli nie to myślę, że seksuolog może pomóc. Bo jedno to jest niskie libido a drugie zamknięcie, nadmierna wstydliwość i traktowanie seksu jak czegoś złego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba nie zostaje Wam nic innego niż poradnia. myślę że próbowałeś już rozmawiać (jeśli nie to nie wiem na co czekasz).

nie wiem czy ogólnie da się coś z tym zrobić. rozumiem że u Ciebie róśnie poziom frustracji. nie wiem jak to wygląda z jej perspektywy. ale wydaje mi się że jeśli nie fachową pomoc to frustracja (Twoja) osiąganie poziom krytyczny i to się dobrze nie skończy.

powodzenia!
  • Odpowiedz