Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kexus512
Już jest wygłaskany i wylizany :P jak chcesz to parę ciekawych zdjęć mogę Ci podesłać.

@xstempolx
A serio tak głośno? Nie miałem okazji jeszcze słyszeć tyle sprzętu na raz stojąc z boku
  • Odpowiedz
@grap: ostatnio mieli probe w piątek miedzy 1 a 3 w nocy. Okna pozamykane a to #!$%@? jakies musztry, piesni.. a jak czolgi jechaly to myslalem ze oszaleje zwlaszcza ze w sobote musialem wstac wczesnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@SandalzJezusa
Podeślij mi na pw swojego e-maila. W następnym tygodniu jak będę już na spokojnie w domu to postaram się wysłać parę fajnych zdjęć :)

@czekoladowy_kundel
No tak, używamy tego wszystkiego bo to dostaliśmy w spadku po naszym wschodnim sąsiedzie. Nie możemy wszystkiego od razu zezłomować i budować armię od nowa. Najważniejsze to podejście do tematu, chcieć to zmienić i sukcesywnie to robić (modernizować, kupować coś nowszego, złomować coś starszego).
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czekoladowy_kundel
Wiesz z jednej strony mamy już całkiem fajny sprzęt. Choćby armatohaubice Kraby, transportery opancerzone jak Rosomaki, a nawet czołgi jak Leopardy 2A5, samoloty F-16, a o innych mniejszych jednostkach nie wspominając. Wydaje mi się że od czasu do czasu można ludziom pokazać jak wojsko się zmienia, na co jest wydawana mega kasa wszystkich Polaków. Pytanie tylko jak często się powinno to robić, ale na to to już nie mam odpowiedzi.
  • Odpowiedz