Wpis z mikrobloga

Aktualnie spędzam 10-12 h przed komputerem. Wychodzę z piwnicy tylko w celach konsumpcyjnych, ale też nie zawsze, bo sobie zanoszę, oraz by załatwić potrzebę w ustronnym miejscu. Normictwo mnie tak zboczyło z toru. Musiałem znalezc sobie jakieś zajęcie w wolnym czasie by nie zgłupieć. No i zgłupiałem
#przegryw
R.....9 - Aktualnie spędzam 10-12 h przed komputerem. Wychodzę z piwnicy tylko w cela...

źródło: comment_JRFfTbGfNX4eHIH2hOuQNPovQGpHMEmd.jpg

Pobierz
  • 23
@MTCO: Co najwyżej ogarnac mnie moze towarzystwo dobrych osób, które wyciągneły by mnie z tego bagna emocjonalnego, którzy akceptują inność u niektórych osób w przeciwienstwie do was. Wasz wrodzony instynkt nie pozwala wam na to, blokuje możliwość porozumiewawczą z taką osobą, przez co nie możecie się z tym pogodzić i próbujecie działać na szkodę takiej osobie. Tfu!
@MTCO: Masz coś więcej mi do dodania, czy będziesz stękał i udowadniał za wszelką cene , że ty byś tak nie postąpił w realu, to inni tylko nie ja. Po co wogóle wszczynałeś dyskusje, jak tylko przerabiasz sobie moje komentarze i wypierasz je ze swojej samoświadomości. Jak nie to narazie