Wpis z mikrobloga

@mr03: Wodoszczelność do 100M i brak ISO ( ͡° ʖ̯ ͡°). Na pocieszenie dużo ładniejsze logo, mam nadzieję że inne modele też je z czasem dostaną.
  • Odpowiedz
@mr03: @Broximon: @wjtk123: wszystko zależy od ceny w jakiej będzie rzeczywiście do dostania. Bo WR100 jest do przeżycia w zamian za lepszy mechanizm i lepszej jakości bransoletę na start + więcej wariantów kolorystycznych :)
Nie oszukujmy się - oferta certyfikowanych driverów od seiko jest naprawdę bogata. Zobaczymy co będzie oficjalnie z SKX, bo póki co jedyny minus jakis widzę to kończenie cyklu życia ikony skxa... To
  • Odpowiedz
Ja jestem w grupie tych, co sądzą, że bezpośredni następca SKXa jeszcze się pojawi. Z certyfikacją i 200m wr. A nowe 5 sports bardzo fajne. Bądźmy szczerzy, jaki procent posiadaczy diverów faktycznie używa ich zgodnie z przeznaczeniem ;]
  • Odpowiedz
@CptSpaulding: Skądś musiala się wziac nazwa desk-diverow :) ja nad woda czy gdzieś lepiej się czuje z wr200, choć wiem, ze 100 tez daloby radę.

@NashBridges: chciałbym, ale boje się, ze ciężko będzie go gdzies upchnąć. Cenowo już za chwile jest żółw... a wątpię, zeby seiko zaktualizowało skx i zostawiło stara cenę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Bądźmy szczerzy, jaki procent posiadaczy diverów faktycznie używa ich zgodnie z przeznaczeniem ;]
@CptSpaulding:

Nie chodzi o to czy ktoś faktycznie nurkuje w nim czy nie, tylko o samą świadomość że to certyfikowany prawdziwy nurek. O to że możesz się tym pochwalić, możesz snuc plany podwodnych wojazy. Tak samo można mówić że po co komu w patku perpetual calendar. Nikt tego nie uzywa, poza tym zegarek może się rozładować i
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Oczywistym jest fakt, że wiele funkcji zegarków to tak naprawdę bardziej "bajery" niż użyteczne elementy (fazy księżyca, tachometr etc), aczkolwiek pożądane są z innych względów min. estetycznych. Wracając do sedna tematu; miałem na myśli, że jeśli ktoś chce zegarek, który wygląda jak nurek, a uprawia głównie desk diving, to wr 100 w zupełności wystarczy, jeśli jednak potrzebuje profesjonalnego zegarka do nurkownia, to kupuje divera z linii Prospex. Wg mnie
  • Odpowiedz
Dla mnie są super. Na plus przede wszystkim rozmiar między SKXem 007 a 013. Cenowo z tego co się orientuje ~ 1500 zł.
  • Odpowiedz
Na plus przede wszystkim rozmiar między SKXem 007 a 013


@klima69: ma dokładnie taki sam rozmiar jak 007, nawet grubszy o 0,1mm przez przeszklony dekiel
  • Odpowiedz