Wpis z mikrobloga

Zainspirowany naszymi pogaduszkami dzisiejszymi na tagu, mam do Was jedno pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaki mieliście najbardziej żenujący moment w życiu związany z perfumami :D?
Nagrodą za najbardziej żenującą historię, będzie uznanie w naszych oczach haha xD

#perfumy
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dradziak: Jak byłem w Kuwejcie poszedłem z kumplem na bazar i szukałem mocnych arabskich perfum. Tak mi się już pomieszały zapachy ze w końcu poganiany wziąłem jakiś. Później w hotelu kumpel mówi żebym pokazał to cudo. Kupiłem damskie perfumy w stylu cioci Stefanii... zanim psiknął powiedziałem ze lubię takie mocne araby z pazurem. Kolega był bardzo delikatny i stwierdził jedynie ze nie w jego typie xD dzisiaj z tego kiśniemy
  • Odpowiedz
@dradziak: To była kopia jakiegoś Diora Privee colection. Duszące kwiaty aczkolwiek po godzinie robił się przyjemny. Niestety totalnie damski. A kosztował ci on 80 zł. Więcej tam zapłaciłem za daktyle wiec nie płakałem. Dałem mamie.
  • Odpowiedz
@alvaro1989: Nie jestem pewny, ale przez ten kij od szczotki, który wiecznie trzymał w dupie dodawał mu jakieś +10 lat. Wg facebooka to 38 ma aktualnie - czyli miał jakieś 36. W przeliczeniu na kocie lata to jakieś 5 lat.
  • Odpowiedz
  • 1
@24GHzWireless
Nadal mnie dziwi, jak Adnan jest skrajnie postrzegany przez przeróżne osoby :)
Raz, że dziadkowy, dwa kobiecy, trzy bardzo słodki na poziomie 1M, cztery suchy i kwiatowy itp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz